Opel Astra Sedan'cıların SAYFASI

Benzinli mi dizel mi kullanıyorsunuz?

• Kullanılan toplam oy
    35
  • Anket kapatılmış .

DamnedsouL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla sayın bahri abicim değişiyor bazı servislerde mesela ben 15bin i kıbrısta yaptırdım 410 tl verdim istanbulda bir ark yaptırmış 320 tl ye ama standart 360 380 arası ortalama fiyat çıkıyor daha 15 bine çok var :D araba hayırlı olsun kazasız belasız kullan:D bide cid ekran alacanmı arabana ?

STRATUS_1905

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla sayın bahri abicim değişiyor bazı servislerde mesela ben 15bin i kıbrısta yaptırdım 410 tl verdim istanbulda bir ark yaptırmış 320 tl ye ama standart 360 380 arası ortalama fiyat çıkıyor daha 15 bine çok var :d araba hayırlı olsun kazasız belasız kullan:d bide cid ekran alacanmı arabana ?

arolsun, cid ne ?

veteriner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Astra H Sedan

Merhaba arkadaşlar 2 hafta önce 2008 model Astra Sedan 1.6 enjoy benzinli manuel vites araba aldım... Üzerinde de Landi renzo marka tüp var.... Bu aracı bilen arkadaşlar ; artılarını eksilerini ve lpg ve benzin yakıt durumunu yazarsa sevinirim.... Herkese selamlar.. Kolay gelsin...

DamnedsouL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba arkadaşlar 2 hafta önce 2008 model Astra Sedan 1.6 enjoy benzinli manuel vites araba aldım... Üzerinde de Landi renzo marka tüp var.... Bu aracı bilen arkadaşlar ; artılarını eksilerini ve lpg ve benzin yakıt durumunu yazarsa sevinirim.... Herkese selamlar.. Kolay gelsin...

bendede 2011 111.yıl var benzinli araç bende lpg yok o yüzden tüple alakalı hiçbirsey söyleyemicem ancak aracı düzgün rolantide kullandıgın zaman 8-8.5 litre arası bir yakıt tüketimi var 100km de ancak hızlı cok yüksek devirde kullandığın zaman 9-10 litre arasında bir tüketimi olacak aracın eksisi dersen çok fazla bir eksisi yok aslında göze çarpan sadece motor 115 hp oldugundan dolayı birazcık hantal ama cok güzel ben çok mutluyum aracımdan :D

sariasker

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhaba forumdaşlar;
benim aracın 15.000 km periyodik bakımı geldi, aracı Opal'dan almıştım acaba bakımını da oraya yaptırayım ya da sizlerin önerebileceği beğendiğiniz diğer servisler hangileri ve garantisi için illa ki yetkili servise mi gitmek şart?
Teşekkürler iyi forumlar...

DamnedsouL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bildiğim kadarıyla ki yüksek ihtimalle o şekilde olması lazım garanti süresi içinde tüm bakımlar yetkili servislerde yapılmadığı zaman araç garanti kapsamı dışında kalıyor. ister aldığınız galeri ister birbaşkası yetkili servis olduktan sonra heğpsinde yaptırasnız olur ancak fiyatları konusunda değişmeler oldugunu gözlemledim opelim.net in anlaşmalı olduğu yerler olması gerekiyor onun hakkında bir araştırma yapalım ben kktc de 15.000 bakımı için 360 tl ödedim işcilik kdv herşey dahil 30 tl likte benzin atmışlar sağolsunlar. sizde sanırım ankarada yaşıyorsunuz birkaç yetkili servisten sorun fiyatları en uygunu hangisi ise ona yaptırın ama aracınızı aldıgınız yer bence daha uyguna yapar diye düşünüyorum.