Opel Corsa 1.2 essentia (2006) Yorumlar!!?

Siyyah

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
- Gürsel
- 25
- Bursa

Arkadaşlar, 2006 model bir Essentia var almayı düşündüğüm.
72.000 km'de hiç bir değişeni yok. Bu aracın avantaj ve dezavantajları nelerdir??
Yakıt tüketimi şehir içi ve şehir dışı nedir? Lpg de taktırabilirm lpg li kullanan var mı? yorumlarınızı bekliyorum..

Şimdiden teşekkürler..

Moderatörün son düzenlenenleri:

meftunn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
eskişehir ist , 330 km , ist -ank git gel yapıldı, biraz da şehir içinde kullandım toplam 1650 km falan yazıyo ekranda.. az önce depoyu yine fulledim, toplam alınan benzin 375 tl , bölünce 22 kuruş çıkıyo km'de

genelde sakin olarak kullanıldı araç , 110 un üzerine nadir çıkıldı , hatta ankara ist arası hep 90 gibi.. bassak 2 katını yakar heralde

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
- Gürsel
- 25
- Bursa

Arkadaşlar, 2006 model bir Essentia var almayı düşündüğüm.
72.000 km'de hiç bir değişeni yok. Bu aracın avantaj ve dezavantajları nelerdir??
Yakıt tüketimi şehir içi ve şehir dışı nedir? Lpg de taktırabilirm lpg li kullanan var mı? yorumlarınızı bekliyorum..

Şimdiden teşekkürler..

Aramıza hoşgeldiniz.

Öğrenmek istedikleriniz için ilgili bölümde (opel sohbetleri kısmı) konu açmanız gerekiyor, bu kısım üye tanıtımları içindir.

Siyyah

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aramıza hoşgeldiniz.

Öğrenmek istedikleriniz için ilgili bölümde (opel sohbetleri kısmı) konu açmanız gerekiyor, bu kısım üye tanıtımları içindir.

Teşekkürler..

Siyyah

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
eskişehir ist , 330 km , ist -ank git gel yapıldı, biraz da şehir içinde kullandım toplam 1650 km falan yazıyo ekranda.. az önce depoyu yine fulledim, toplam alınan benzin 375 tl , bölünce 22 kuruş çıkıyo km'de

genelde sakin olarak kullanıldı araç , 110 un üzerine nadir çıkıldı , hatta ankara ist arası hep 90 gibi.. bassak 2 katını yakar heralde

Hocam kaç model arabanız??