Opel Corsa 1.4 otomatik vites aşırı benzin yakması sorunu

cenk artem

Kayıtlı Kullanıcı
38-Kayseri
Siteyi ziyaret et
Hocam 2017 model otomatik 1.4 benzinli aracım var. Lütfen emin olmadığınız konularda iddialı konuşmayın. Bu araçlar 6 ileri şanzımana sahip...

aynen öyle haklısınız.
6 ileri vites. hem elle vites değişir hem de araç otomatik olarak değiştirir.

06corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hocam 2017 model otomatik 1.4 benzinli aracım var. Lütfen emin olmadığınız konularda iddialı konuşmayın. Bu araçlar 6 ileri şanzımana sahip...

Yazımı tekrar okuyunuz.(yeni kasa olabilir demişim) Emin olmadan konuşacak son kişilerdenim.

seckins33

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yazımı tekrar okuyunuz.(yeni kasa olabilir demişim) Emin olmadan konuşacak son kişilerdenim.

Yeni kasa olabilir demişsiniz de, eski kasayı konuşmaya ne gerek var? Konumuz yeni kasa değil mi?
Konuyu açan arkadaş bir ay önce sıfır araç aldım demiş ve bu kasa ile ilgili sormuş.Bende cevabı yeni kasaya göre verdim.
Eski kasanın dört vites olması bu konuyu biraz dağıtmış bence...

06corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yeni kasa olabilir demişsiniz de, eski kasayı konuşmaya ne gerek var? Konumuz yeni kasa değil mi?
Konuyu açan arkadaş bir ay önce sıfır araç aldım demiş ve bu kasa ile ilgili sormuş.Bende cevabı yeni kasaya göre verdim.
Eski kasanın dört vites olması bu konuyu biraz dağıtmış bence...

Yazdığım cevap Gökhan bey e itaf zaten cevabım ona 2011 model aracı için.Genelde konuyu açan kişi takip etmiyor arkasına baska kullanıcılar soru ekliyor. Olası sonuç ortada karışıklık. Bende yeni kasa diye yazmışim basık sahibi ile karışmis büyük ihtimal.

fakbez

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2016 model 1.4 otm corsa sahibiyim. Aracım şu an 25000 km de bu günün yakit fiyatıyla(6.93 TL) sakin kullanımda km ye 0.55 krş yakıyor. Alacak arkadaşlara duyrulur.