Opel corsa c far değişimi ?

Bygnr

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhaba arkadaşlar
benim opel corsa 2006 silverline model arabam var. yeni aldım. yaklaşık 3 hafta oluyor.
arabaya angel far almak istiyorum. şuan arabanın farları sanki buhar yapmış gibi buğulu gözüyor. böyle gözükmesini istemediğim için değişiklik yapmak istiyorum. internet üzerinden nerden alabilirim. ya da yurt dışından getirsem nasıl olur sizin daha önce yurt dışından böle alışverişleriniz var mıdır? hangi sitelerden ?

Jettaco

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
silverline mercekli far degilmi ? onları cıkarıp angellarla yazık etmeyin derim.bence farlarınızı temizletin daha iyi

Bygnr

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evet ya mercekliydi pardon , ya bide kısalar gece hangi biraz sönük gibi tam aydınlatmıyor gibi geliyor bana bu o kirlenmelerden dolayı mıdır?

beyaz guvercin

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
mercek ışığı kesiyor normal farlar daha iyi aydınlatıyor

Bygnr

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
nasıl bişeyler yapmak lazım h7 li xonon mu alayım ?

Bygnr

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
dayı oğulları yardım edin yaw ilk arabamız

Jettaco

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bencede xenon alın.önce farları temizletin.mercekli oldugu için cokta güzel olur

oktay toker

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Mercek ışığı kesmez.Tam tersine ışık mesafesini daha düzgün ve daha iyi uzatır.

Angel farlara para yatırma,tavsiye etmem orjinal farından daha kötü aydınlatma alırsın.Temizletmen en iyi yol olur.İmkanın var ise mercekleri bi-xenon mercek ile değişimi yapman cebinede yolda görmenede faydası olur.H7 xenon takabilirsin.

Yok ben görünüş olsun istiyorum dersen para senin tak kullan.

Bygnr

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geçen sene açtığım konuya bir kaç daha sorum olacak yeni bir konu açmak istemedim..

o zamandan bu zamana ne far değişimi yaptım neda ampülleri değiştirdim. sadece farları temizlettim. fakat şuanda farların çok sönük göstermekte o zamanlar yine daha aydınlıktı şimdi ise sis farlarına açmazsam sanki şehirin ışıklarınla gidiyormusum gibi geliyor.

mercekli farlarımı değiştirmeyeceğim orjinal kalsınlar ama bana kaliteli bir ampül lazım. xenon alsam arabamın temmuz 2015 te muaynesi var tak çıkar yapmam gerekecek muayneden geçmeyecek.

o yüzden arkdaşlar bana muayneden geçebilecek bir far ampülü önerebilirmisiniz ?
ben biraz araştırdım.
http://www.ozenticaret.com.tr/asp/product/1988/Philips-X-treme-Vision-H7

Philips xtreme vision h7 far ampülü var bu muayneden geçer mi acaba ? boşuna tak çıkar yeniden para vermek istemiyorum.
far ampüllerinin muayneden geçme şartı nedir arkadaşlar bu konuda deneyim yaşayanlar , bilgi sahibi olanlar bilgilendirirse çok sevinirim.

---------- Yeni Mesaj eklenme zamanı: 14:07 ---------- Önceki Mesaj zamanı: 13:18 ----------

cevaplarınızı bekliyorum arkadaşlarr..

Mustafaeren

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
mercek oldugu ıcın sokmene gerek yokkı bende merceklı corsa farına xenon takıp gectım tuv den sıkıntı olmuyor ayrıcada cok ama cok guzel gorunuyor ve yolu gosterıyor