opel corsa c (Silvirline mercekli far) Yardım ?

djgoldıe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Mrb lar arkadaşlar ... 2006 model opel corsa c 1.3 cdti enjoy sp sahibiyim...

aracım boyada olduğundan ön farlarıda kırık olduğu için değiştireceğim ancak istediğim farlar silverline modelinde olan metalik taban renkli mercekli farları...

Şimdi öğrenmek istediklerim ise şunlar:

1-) Bu farları alır isem Extra bir işlem yapmam gerekiyormu takmam için
2-) Bu farlara eski yani orjinal valeo marka farlarımın far motoru oluyormu
3-) Bu farlara hangi tip xenon oluyor H yada ds gibi
4-) Farlar ile birlikte sinyal duyları parçaları vs geliyormu acaba yani extra birşey almam gerekicekmi bu farları takabilmem ve kullanabilmem için

Şimdiden cvp larınız için teşekkürler

djgoldıe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadşlar kimsenin bilgisi yokmu acaba yardımcı olabilecek kimse yokmu

djgoldıe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar farları almam lazım yokmu bilgi verebilecek kimse acaba

bymerthan

Kayıtlı Kullanıcı
Yurtdışı
Siteyi ziyaret et
bende bu farlari kullaniyorum. benim aracimdakiler orjinal ama ir arkadasima taktirdik. motorlari ayni ama soketleri farklidir. ama cok pahali degildi soketler. 20TL civaridaydi. ben xenon kullaniyorum kisa ve uzunda. 8000k h7 takiliyor.

burak44

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geçen sene bende cosmo-silverline farlardan aldım far motorları farklı ve tanesi 135tl daha başka bir işlem veya extra bir şey gerektirmiyor. ben sıfır yan sanayi aldım farı içinden sinyal duyu çıkmadı eski farın duyunu taktık. xenon takabilirlirsin h7 ampul. ama tavsiyem 8000k xenon takma yönünde çünkü mercekler xenon aydınlatmasını engelliyor biraz.

brl

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Orjinal mercekli farların sıfırı oldukça pahalı.

djgoldıe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar ben opelgm den silverline dekilerden mercekli far aldım tanesi 200 TL..

Farlar ile birlikte sinyal duyları geliyor... ++ birde beyaz kapağı açtığımda ufacık motor gibi birşeyde b
vardı içinde sanırım far motoru olsa gerek yani sonradan birşey takmaya gerek yok far motoru ve sinyal duyları ile birlikte geliyor yani..

browerdi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
GM part no: 12 16 177 fiyatı 800 TL civarı (teki için) yüzde 25 indirimle 675 civarı bulabilmek mümkün ancak mercekler özelliğini yitirince önünüzü görmemeniz garanti..

burak44

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar ben opelgm den silverline dekilerden mercekli far aldım tanesi 200 TL..

Farlar ile birlikte sinyal duyları geliyor... ++ birde beyaz kapağı açtığımda ufacık motor gibi birşeyde b
vardı içinde sanırım far motoru olsa gerek yani sonradan birşey takmaya gerek yok far motoru ve sinyal duyları ile birlikte geliyor yani..

arkadaşım bu fiyataysa iyi ben yan sanayi farın tanesine 245 lira gm far motorunun tanesine 135 tl verdim :confused: