Opel Corsa Cruze Montaj

Bilalkavlak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba arkadaşlar forumda bu konu ile ilgili zamanında açılan bir yığın bilgi var fakat resimler uçtuğu için hiçbir işlem yapılamıyor.
Corsa 1.4 için debriyaj tesisatını x14 soketinden çekileceği ile ilgili bilgi var ancak kaç kablo hangi uç olduğunu 2. Kablonun nereden çekileceğini ve hangi pinden geleceğini bulamadım.Konuyu arayan ve yeniden yapmak isteyen mutlaka arkadaşlar olacaktır.Elinde debriyaj tesisatı olan yada yapıp fotoğraf çeken teknik bilgi verecek arkadaşlardan destek rica ederim.Teşekkürler...

fortulu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bende zafira aracıma 2 gün önce uyguladım bende tesisat vardı tesisat konusuna birşey diyemiyorum başka konularda yardımcı olabilirim ama

General Mobile 4G cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bilalkavlak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aslında bu forum çoktan yapmış eskimiş belki araçlarında satmış ama yeni üyelere de yardımcı olmak gerek diye düşünüyorum.Aracını satan foruma girmez olmuş.Çok üzüldüm emek veren kişiler işleri tamam olunca bırakıp gitmiş. Yaşanan tecrübeler kaybolmuş. Evet belki dışardan ücreti karşılığı tesisatı çektiririm ancak para vererek herkes yaptırır. Önemli olan kendi emeğinle yapmak. Tabi burada eski tecrübe ve deneyimlere ihtiyaç duyuyoruz.Bu kapsamda değerli forum arkadaşlarınızdan destek rica ediyoruz..

lampard

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1.4 twinportlarda ecu desteklemiyordu sanırım.twinportmu motor?

Sony Z5 cihazımdan gönderildi