Opel Corsa Sıfır Araç Teklemesi

RuhAdam3466

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba Arkadaşlar;
Aracı Alalı 1,5 Ay Oldu Olacak Ve Genelllikle Ben Kulllanıyorum...
Ablamda Öğrenmek İçin Hoca Tuttu Ve Hocası Aracın Teklediğini Söylemiş...
Sizce Sıfır Araç Ve 1035 Km Araçta Tekleme Olur Mu?

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Merhaba Arkadaşlar;
Aracı Alalı 1,5 Ay Oldu Olacak Ve Genelllikle Ben Kulllanıyorum...
Ablamda Öğrenmek İçin Hoca Tuttu Ve Hocası Aracın Teklediğini Söylemiş...
Sizce Sıfır Araç Ve 1035 Km Araçta Tekleme Olur Mu?
Komple boyalı değişen parça çıkıyor ise olmaz demek sanırım yanlış olur.

akifguzen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Benim arkadaş zamanında astra alacaktı. Satan adam ilk sahibi aracın. Araç komple boyalı çıkınca olmaz molmaz derken sonradan ortaya çıktı ki araç tırdan düşmüş ve komple boyanıp sıfır diye satılmış. Satan yetkili servisle mahkemelik olmuşlardı. Sonuç ne oldu bilmiyorum.

arif06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2010 yılında sıfır aldığımda 1 hafta sonra bende de oldu hafiften tekleme, titreme olayı. Yetkili servis baktı ve yakıt aldığın yeri, markayı bir değiştir benzin iyi değil dedi. Değiştirdim benzini ve düzeldi. Kaç yıldır o markanın yakıtını kullanmıyorum. Bilginiz olsun.

akifguzen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2010 yılında sıfır aldığımda 1 hafta sonra bende de oldu hafiften tekleme, titreme olayı. Yetkili servis baktı ve yakıt aldığın yeri, markayı bir değiştir benzin iyi değil dedi. Değiştirdim benzini ve düzeldi. Kaç yıldır o markanın yakıtını kullanmıyorum. Bilginiz olsun.

Aracınız garanti kapsamında ise ve servis olayı benzine bağlarsa servise depodan numune aldırın ve benzin aldığınız istasyonu şikayet edin. Hatta mümkünse servisten numune aldığınızda birde sorunun yakıt kaynaklı olduğuna dair yazı isteyin. Sonrasında sorun hangi taraftaysa çözülecektir. :D

Birde elinizde ki numune yi benzin aldığınız yerin merkezine teslim edeceksiniz. Muhtemelen benzin aldığınız istasyondan sizi arayıp elinizde numune olup olmadığını öğrenmeye çalışacaklardır. Varsa almaya bile çalışabilirler.

Vakti zamanında opet le böyle bir olayım olmuştu ama ben depodan numune aldırmadığım için benzin aldığım istasyon bi ohh çekmişti. Bu arada opet bu tür şikayetleri çok ciddiye alıyor bilginiz olsun.

arif06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aracınız garanti kapsamında ise ve servis olayı benzine bağlarsa servise depodan numune aldırın ve benzin aldığınız istasyonu şikayet edin. Hatta mümkünse servisten numune aldığınızda birde sorunun yakıt kaynaklı olduğuna dair yazı isteyin. Sonrasında sorun hangi taraftaysa çözülecektir. :D

Birde elinizde ki numune yi benzin aldığınız yerin merkezine teslim edeceksiniz. Muhtemelen benzin aldığınız istasyondan sizi arayıp elinizde numune olup olmadığını öğrenmeye çalışacaklardır. Varsa almaya bile çalışabilirler.

Vakti zamanında opet le böyle bir olayım olmuştu ama ben depodan numune aldırmadığım için benzin aldığım istasyon bi ohh çekmişti. Bu arada opet bu tür şikayetleri çok ciddiye alıyor bilginiz olsun.

5.5 yıl önce olmuştu ve servis benzin kalitesiz demişti. Benzini bitirip başka markadan alınca herşey değişti. Zaten dediğimi gibi birdaha o markayı almadım ve şimdiye kadar hep BP aldım. Şuan sıkıntı yok çok şükür.

akifguzen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
5.5 yıl önce olmuştu ve servis benzin kalitesiz demişti. Benzini bitirip başka markadan alınca herşey değişti. Zaten dediğimi gibi birdaha o markayı almadım ve şimdiye kadar hep BP aldım. Şuan sıkıntı yok çok şükür.

:D Bende BP den alıyordum hep yakıtı. İkide bir arıza ışığı yanıyordu. En son shell den aldım. Ne arıza ışığı var ne başka bir şey..:D Gerçi istasyondan istasyona çok değişebiliyor olay.

Şimdi bunu dedim ya yarına yanar arıza ışığı..:D

winner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
opet her istasyonundan kendi denetim aracına habersiz baskın tarzında yılda bir kez numune aldırıp labarotuarında inceletiyor... diğer markalarda durum nedir bilmiyorum ama opette bu numune alan kişi arkadaşım ordan biliyorum... belki diğerleride böyledir...

akifguzen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
opet her istasyonundan kendi denetim aracına habersiz baskın tarzında yılda bir kez numune aldırıp labarotuarında inceletiyor... diğer markalarda durum nedir bilmiyorum ama opette bu numune alan kişi arkadaşım ordan biliyorum... belki diğerleride böyledir...

Ben istasyonla alakalı şikayet maili yazdıktan sonra olay oldu zaten. Arayan arayana. En son test sonuçlarını bildirmek için dahi arayıp bilgi verdiler.

Ondan sonra helal olsun dedim adamlara..:D Diğer markaları bilmem ama genel olarak tüm markalar bu işi ciddiye alıyordur. Zaten ne oluyorsa istasyonları işletenler vasıtası ile istasyonlarda oluyor.

mythturk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yeni corsalarda bu sorun kronik sirket corsalari hepsi 2014 model ve hepsinde var bu sorun