Opel Corsa Sorunsalı

BY_Corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Katılıyorum maliyet konusuna ama;
Elektrikli camlar çalışır ancak açılmaz aynı şekilde manuel camlarda açılmaz suya düşme anında. Nedenide aracın suya düştüğünde içerideki basıncın dışarıdakiyle aynı olmamasıdır. Cam açma kolu kırılır yinede açılmaz. Basınç dengelenmeden camları açamazsınız. Basıncın dengelenmeside sizin boğulacak kadar uzun süre suyun altında kalmanız demek. Tamamen maliyet kısma amaçlıdır bu. İzleyen varmı bilmem ama bunun testini bile yaptılar Discovery'de Mythbusters isimli programda

http://dsc.discovery.com/videos/mythbusters-underwater-car-escape.html
buda video'su

Kimse kendini kandırmasın hayati bişey sonuçta.

Güzel bir video, ben böyle olacagını düşünmemiştim, teşekkürler paylaşım için.Demekki araçta camı kırabilmek için bir alet bulundurmak lazım

BBERKAYY

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Video aslında yarım saatlik bi program halinde öncesinde dolu testleri var. Otomatik camın suyun içinde çalıştıgı vs. Bu çok kısa ve hiçbişeyde belli değil açıkçası bulabilirseniz programın kendisini izleyin

chevypolat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
perde hava yastıkları kaç parça olursa olsun -ki bazı markalarda 3 soldan 3 sağdan açılır- tek sayılır.
ancak satış stratejisi nedeniyle rakamlar SATICIDAN SATICIYA değişebiliyor.
ben bir satıcı olarak 6 hava yastıklı dediğim araca başka bir satıcı 10 hava yastıklı diyebiliyor.

Erden_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.drive2.ru
perde hava yastıkları kaç parça olursa olsun -ki bazı markalarda 3 soldan 3 sağdan açılır- tek sayılır.
ancak satış stratejisi nedeniyle rakamlar SATICIDAN SATICIYA değişebiliyor.
ben bir satıcı olarak 6 hava yastıklı dediğim araca başka bir satıcı 10 hava yastıklı diyebiliyor.

Bana arabayi alirken 6 tane var dediler.

chevypolat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bana arabayi alirken 6 tane var dediler.

doğru söylemişler.
aslında piyasada airbag yerleri şöyle;
şoför ön
yolcu ön
şoför-yolcu yan
perde
arka koltuk yan
şoför diz

birde yeni yeni ön orta (şoförle yolcu arasında), arka yolcular ön hava yastıklarıda çıkmaya başladı.

.:Rivendell:.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
corsa d cosmolarda yol bilgisayarı standart ayrca iklim kontrollü klimada standart
ben enjoy+sp cdti 90hp sahibiyim bu gün çeşmeye gidip geldim ve 2.0 motor vectra ya karsı kafa tuttum(yokuş yukarı çıkarken) performans olarak tatmın edici benim hatam cam tavanlı almamam oldu.dizel düşünüyorsanız kesinlikle 90 hp dizel olanını alın pişman olmazsnız
birde astra'nın yeni kasası çıkacak sıfır araba alıp direk eski gözeyle bakılmasıda cabası.
arkacam otomatiğine gelince benimde cok sinirimi bozuyor ama hep öne oturduğum için soru yaşamıyorum
ayrıca 6. vitesle gelen mükemmel ekonomiyi de unutmamak lazım

Son düzenleme:

cagy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
katılmamak elde degil :)
ama benim arka cam kollu cevirme degil,o yuzden bir sorunum da yok zaten :)))

harrun

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
corsa d cosmolarda yol bilgisayarı standart ayrca iklim kontrollü klimada standart
ben enjoy+sp cdti 90hp sahibiyim bu gün çeşmeye gidip geldim ve 2.0 motor vectra ya karsı kafa tuttum(yokuş yukarı çıkarken) performans olarak tatmın edici benim hatam cam tavanlı almamam oldu.dizel düşünüyorsanız kesinlikle 90 hp dizel olanını alın pişman olmazsnız
birde astra'nın yeni kasası çıkacak sıfır araba alıp direk eski gözeyle bakılmasıda cabası.
arkacam otomatiğine gelince benimde cok sinirimi bozuyor ama hep öne oturduğum için soru yaşamıyorum
ayrıca 6. vitesle gelen mükemmel ekonomiyi de unutmamak lazım

Arka koltukların olduğu yerde otomatik cam açma/kaldırma yeri mevcut mu ?

.:Rivendell:.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hayır herhangi bir tesisat yok