opel dvd gps 6,5 inç astra vectra

selim çakır

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abiler hepsi burda ve gitti gidiyorda bu cihazlara baktınızmı sitelere opel dvd yazın çıkıyor google ye
Best_cardvdplayer1 yazıncada çıkıyor bu kişilerlede alakam yok reklama girmesin arkadaşlar cihazlar nasıl acaba

S

sozberk

Bilgi Girilmemiş
ben mesajlaşmıştım. astra için olanın gpsinin çalışmadığını sölemişti snırım sorunu düzeltmiştir

selim çakır

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sözberk casca yı 3038 inceledinmi vectraya olanı varmı ali babada 6058 var onada baktınmı

S

sozberk

Bilgi Girilmemiş
malesef göremedim. vasa link ver bi bakayım

selim çakır

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ali babaya gir OPEL DVD gps touch screen bluetooth bu site olması lazımHM-6508 CAR DVD player FOR OPELbirde bu var bence 3038 modeli daha başarılı gibi ankarada bir astra h ta takılı mükemmel olmuş orj gibi deyil aynen orj. olmuş set ve bc tuş fonksiyonlarıda var bu dediklerim 3038 için geçerli yalnızvectraya olanı varmı bilmiyorum vectra ların ön konsolu oval yani teyibin ortasında çıkıntı yok

Son düzenleme:
S

sozberk

Bilgi Girilmemiş
evet bu teyplerle baya ilgilendim bir ara. ama astra h uyumlular. ortadaki çıkıntıyı kafaya takmazsan vectra cye de olurlar. hiç bir yeri kesmeden biçmeden montajlıyorsun. ama pahalı. 500 dolar civarında fiyatları. geliş maliyeti 630 dolar felan oluyor. bir de gümrüğe girdiğini düşünürsek ohoo. sahibindende kurtmehmet diye biri 1250ye bana getirecekti. görüş onunla istersen.

selim çakır

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ok..