Opel Rekord 2.0 Coupe İle takas ?

34BCT70

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Abiler Merhaba,kendi aracımı uçuk fiyata ilana koymuştum keyfe keder.
Uzun zamandır satılmayan takip ettiğim bir araç vardı,aradım konuştum ilanımı inceledi.Araçları görelim ikimizde beğenirsek takaslayalım dedi.
Ben birde sizin fikirlerinizi almak istedim.Babamda biraz nostalji sever.Ondanda onay aldık.:)
Rekord istememdeki sebep ise coupe,kırmızı,2000 cc ve en önemlisi arkadan itiş olması :sulanma:

Kendi aracım :
http://www.sahibinden.com/ilan/vasi...ekstrali-kapali-garaj-arabasi-71737065/detay/

Rekord :
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-opel-essiz-kirmizi-boncuk-76264480/detay/

Son düzenleme:
V

VaLe

Bilgi Girilmemiş
kırmızı rekord çok sexy görünüyo .d

10 yaş daha düşeceksin 10 yıl sonra tarihi eser .d

34BCT70

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İşte acaba göründüğü gibimi o var,bana yaklaşık 2 saat uzaklıkta.Bakmak lazım ama ben asıl işi bilen eskiden anlayan abilerimin görüşlerini bekliyorum..:)

V

VaLe

Bilgi Girilmemiş
hafız aracı sağlam bi ustaya göstermek şart..

dışardan temiz sağlıklı ve çekici görünüyo.. motoruna elektrik aksamına baktıracaksın illaki :)

nightknight

Kayıtlı Kullanıcı
28-Giresun
Siteyi ziyaret et
çok nadide bir parça.sıkıntısı yoksa kaçmaz:)

alperd

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
baktır baktır da bence görünen köy kılavuz istemez :) araç tertemiz ve bakımlı kaporta boya jant-lastik, kaputun içi vs. bu yaşta araç bakmasalar dökülürdü şimdiye :) yalnız içinin fotosu yok içi de dışı gibiyse bu fiyata harika araç bence...

TuRkiShPoWeR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Rekord ne güzel duruyor ya çiçek gibi, inşallah öyledir de sahibi sen olursun topraam...

Burak K.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.burakkaya.net
Almıyosan ben bütün eşyaları falan satayım gideyim alayım ? :D

RespecT

Editör
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Rekord u satman daha zor.Yakıt ise daha fazla 2.0 karbüratör:) Parçası da öyle.Motor şanzuman vs mekanik olarak sorunlu araç değil.Genel olarak yağ yakmıyor şanzuman ötmüyor vitesler düzgün geçiyor ise üzeceğini sanmam ama kadettle takas konusunda ben olsam girmezdim.Sonuçta efsane kasa yada son kasa bir rekord değil.En azından Kadettle daha pazarlık gücün var.