Opel / Vauxhall 1.6 yeni dizel motorunu duyurdu

patriot1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hele şükür. :D . bir tek kötü yanı var. Ortalık opel kaynayacak maalesef.Her köşe başında opel görmekten bıkacağız.:)

astraopc

Yönetici
Moderatör
52-Ordu
Siteyi ziyaret et
Hele şükür. :D . bir tek kötü yanı var. Ortalık opel kaynayacak maalesef.Her köşe başında opel görmekten bıkacağız.:)

Sen arabayı sat bak karışmam sonra :) fiyat düşer elinde kalacak haha

recep76

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
recep76.blogspot.com

Eğer Astra J'de bu motor kullanılırsa sınıfındaki en pahalı araç olacaktır. Hiç öyle her köşede opel göremeyeceğiz.

Emre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.chiptuningtr.com
Eğer Astra J'de bu motor kullanılırsa sınıfındaki en pahalı araç olacaktır. Hiç öyle her köşede opel göremeyeceğiz.

Satamaz ki Recep. Maliyeti çok yükselmeyecektir diye düşünüyorum. İnsaflı şişireceklerdir fiyatı. Güncel 1.3cdti fiyatı ile arasında maksimum 4000TL olacaktır diye düşünüyorum. 1.3 cdti fiyatı aşağı düşürülecektir görüşündeyim.

patriot1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sen arabayı sat bak karışmam sonra :) fiyat düşer elinde kalacak haha

Daha far yıkama yapacağız:D

Satamaz ki Recep. Maliyeti çok yükselmeyecektir diye düşünüyorum. İnsaflı şişireceklerdir fiyatı. Güncel 1.3cdti fiyatı ile arasında maksimum 4000TL olacaktır diye düşünüyorum. 1.3 cdti fiyatı aşağı düşürülecektir görüşündeyim.

Bende böyle düşünmüştüm.

mericalptekin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çok şişiremez 1.6 dizel golflerin focusların i30ların ceedlerin fiyatları belli ona göre mantıklı bi fiyat seçmeleri lazım