Opel Vectra B GT (1998) max. Hız.

odabasalparslan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Cevap yazmayayım dedim ama dayanamadım.
1-Bu hızı nerde nasıl yaptın arkadaş?
2-Bende de aynı aracın 99 modeli var.Max 230-240 yapabildim.
3-En önemlisi de şu; bir arkadaşımızın da dediği gibi şu çocukluğu bırakın artık gerçekten.Hala arabalara kaç basıyo bu mantığıyla bakmayın yaa.

Özellikle GT sahibi olmak bu araç ile yaşamak, sırf egonu tatmin etmek için değil,sevdiğin için kullanmak demektir benim gözümde...

Efelerin Efesi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaş aşmış olayı :) aracımızın kıymetını bılmıyormusuz ya :)

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Geçenlerde Ford formunda da biri resimli bir paylaşımda bulunmuştu. Yerli Ford Taunus 2.0 LPG'li bir aracın 3000 d/d da 165 km hıza çıktığını iddia ediliyordu. Böyle bir hızın (3000 d/d de 165 km hız) olamayacağını iddia ederek epeyce bir paylaşım yaptım. Yılların şoförü olduğunu iddia eden birisi şanzumanda oynama yapıldığından ..... vb tarzda akla mantığa uymayan saçma sapan şeylerden bahsetti. Baktı ki pabuç pahalı en sonunda fotoğrafta hata olduğunu ifiraf etti ;).

bacadir68

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hayır öyle ya da böyle millet ne hissediyor araba o hızı yapınca. Kaldı ki bu araçtan dünya üzerinde sadece bir kaç tane varmış gibi davranıyorlar ya, ifrit oluyorum.

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

İBRAHİM29

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hayır öyle ya da böyle millet ne hissediyor araba o hızı yapınca. Kaldı ki bu araçtan dünya üzerinde sadece bir kaç tane varmış gibi davranıyorlar ya, ifrit oluyorum.

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Senin aslan basamiyor mu yaziiiikkk...:D:D kiskanma kardesim.basamiyorsan benim krikoyuda verim senin son hiz arti benim son hiz nerelere cikariz.....ooooo
adam basmis mi basmis...hahaha...aksam gelde bizde basalim 260'a kadar basiyoruz sonrada ucuyoruz...

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Emre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.chiptuningtr.com
Senin aslan basamiyor mu yaziiiikkk...:D:D kiskanma kardesim.basamiyorsan benim krikoyuda verim senin son hiz arti benim son hiz nerelere cikariz.....ooooo
adam basmis mi basmis...hahaha...aksam gelde bizde basalim 260'a kadar basiyoruz sonrada ucuyoruz...

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Kriko sağlam olmalı :)

brkhkn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2.5 V6 Vectra B çok rahat basar bu hızı. Yada Avrupa bandından inmişte olabilir. Avrupa Vectra B araçlardan vardı ev sahibimde 2.0 motor olmasına rağmen 175 beygirdi. 250 ile gelmezsem yol bitmezki diyodu. Dandik honda, ford bile bu hızları yakalayabiliyor zaten. Vectra biraz bakım ve bir kaç küçük donanımla 260 km hıza müsaittir