Opel Vectra C Çok Acill

Cawla1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
S. A ustalar 2003 vectra c aracım alttan su akıtıyordu su koydugumuz depo çatlakmıs degiştirdim 1 ay sora tamponun altından su aktıgını farkettim radyatörü degiştirdiler sanayide 2 gün oldu degişeli ama hala kaçırıyor 4 günde 4 kere antfiriz koydurdum radyatör felanda 0 anlamadım nerden akıtıyor bulamadıda kimse varmı basına gelen

yoldangeçenbiri

Kayıtlı Kullanıcı
42-Konya
Siteyi ziyaret et
S. A ustalar 2003 vectra c aracım alttan su akıtıyordu su koydugumuz depo çatlakmıs degiştirdim 1 ay sora tamponun altından su aktıgını farkettim radyatörü degiştirdiler sanayide 2 gün oldu degişeli ama hala kaçırıyor 4 günde 4 kere antfiriz koydurdum radyatör felanda 0 anlamadım nerden akıtıyor bulamadıda kimse varmı basına gelen

"su koyduğumuz depo" derken radyatör genleşme kabını mı kaestettiniz?
eğer radyatör için atfiriz-su konulan kabını değiştirdiysen ve hala akıntı devam ediyorsa; cam suyu kabı veya boruları çatlamış olabilir. içerisine yazdan kalma su varsa havalar soğuduğunda boruları çatlatabiliyor.

pardon. 4 kere antifriz koydum dediğinize göre sorun cam suyu borularında olamaz.

Cawla1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Usta su koyuyoruzya araç su eksiltince o çatlaktı onu degiştirdim sora radyatörü degiştirdim ama hala sabahları kalktıgımda tamponun altından su akıyo

a.culcu

Kayıtlı Kullanıcı
02-Adıyaman
Siteyi ziyaret et
Motor ısınınca hortumlar aşırı sertleşiyor mu?

Cawla1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Biraz sertleşiyor usta çokta aşırı. Degil ama