Opel Vectra C Kasa arabama park halinde carptilar

emrahgunay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arabam otoparkta park halindeyken carptilar ve resimdeki gibi oldu daha önceden işlem gördüğü için boya da çatlaklar oluştu ve ön tampon bildiginiz içine göctu arabayi yeni aldım ne gibi işlemler olur ve Eskişehir'de bu işin ustası var mıdır bildiginiz

Ekli dosyalar

• uploadfromtaptalk1421519890226.jpg
    uploadfromtaptalk1421519890226.jpg
    88.8 KB · Görüntüleme: 93
  • uploadfromtaptalk1421519906143.jpg
    uploadfromtaptalk1421519906143.jpg
    66.6 KB · Görüntüleme: 77
  • uploadfromtaptalk1421519917311.jpg
    uploadfromtaptalk1421519917311.jpg
    85.6 KB · Görüntüleme: 74

ozann

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arabam otoparkta park halindeyken carptilar ve resimdeki gibi oldu daha önceden işlem gördüğü için boya da çatlaklar oluştu ve ön tampon bildiginiz içine göctu arabayi yeni aldım ne gibi işlemler olur ve Eskişehir'de bu işin ustası var mıdır bildiginiz
Gecmis olsun. Tamponun ayaklari kirilmadiysa sorun olmaz diye dusunuyorum. Camurluk da duzeltilip boyanir. Boya siritmamasi icin yetkili servis ya da iyi bi boyaci bulmaniz gerek bu da isin zor kismi

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

emrahgunay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Çok sağolun valla bakalım çarpan adam şu an istanbulda ptesi eskisehir e gelcek tutanak hazirlayip götüreceğiz artık bi yere valla tampon plastik ya düzelme durumumu olur yoksa değişir mi çamurluk düzelir gibi geliyor bana ama

marikan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Çamurluk düzelir hasar az.
Ancak önceki hasarda çok oynanmış ise çamurlukla, keyfi olarak değişebilir. Ama gerek yok.
Tampon tırmakları kırılmışsa onarılıp boyasında sıkıntı varsa kısmı boyanır o da.

Rozetmen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Mümkünse değiştirmeyin boyatın.

lampard

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geçmiş olsun. far sağlam gibi duruyor çamurluğu çok rahat boyarlar hatta eski boyayan kişi iyi baya macun basmış gibi.rahatlıkla düzelir ve boyanır.tampon değişmeli bence şişmiş ve ısıtılıp düzelse dahi simetrik duruşu bozulur gibi geliyor tabi fotodan anladığım kadarıyla

marikan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geçmiş olsun. far sağlam gibi duruyor çamurluğu çok rahat boyarlar hatta eski boyayan kişi iyi baya macun basmış gibi.rahatlıkla düzelir ve boyanır.tampon değişmeli bence şişmiş ve ısıtılıp düzelse dahi simetrik duruşu bozulur gibi geliyor tabi fotodan anladığım kadarıyla

Simetri kayması mutlaka olur. :)
Onları düzeltmek için çamurluk + tampon değişmesi gerekir.

emrahgunay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
değişme olmadı

Simetri kayması mutlaka olur.
Onları düzeltmek için çamurluk + tampon değişmesi gerekir.

valla eksper onarım demiş bakalım ortaya ne çıkacak bende değişir diye düşünüyordum ama