Opel vectra c yakıt

onur023

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
S.a arkadaşlar malum kış aylarindayiz ve yakıt fiyatlarının tavan yaptığı bi dönemdeyiz. 2007 opel vectra aracim var. Bu aralar özellikle şehir içi sanki fazla yakıyor. Sizlerin ortalama yakıt tüketimi nedir acaba. Aracı 2 aydır aldiğımdan dolayı öncesiyle kıyaslama da yapamıyorum benim yakıt fazla mi diye merak ettim eğer öyleyse çaresine bakmaya baslicm. ilk aldığımda uzun yolda gelirken önceki aracim 2011 opel astra ile aynı oranda yaktığını hissettim fakat şehir ici suan 30 kuruş yakiyorum lpg litre fiyatı 2.90 tl

vectra fırat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Teknik verilere göre aracının s.ici benzin tüketimi 9,2lt/100km
10--11 lt lpg /100 km normal

onur023

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Dogrudur hocam litreye vurunca 11 litre falan çıkıyor

kadir5050

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
S.a arkadaşlar malum kış aylarindayiz ve yakıt fiyatlarının tavan yaptığı bi dönemdeyiz. 2007 opel vectra aracim var. Bu aralar özellikle şehir içi sanki fazla yakıyor. Sizlerin ortalama yakıt tüketimi nedir acaba. Aracı 2 aydır aldiğımdan dolayı öncesiyle kıyaslama da yapamıyorum benim yakıt fazla mi diye merak ettim eğer öyleyse çaresine bakmaya baslicm. ilk aldığımda uzun yolda gelirken önceki aracim 2011 opel astra ile aynı oranda yaktığını hissettim fakat şehir ici suan 30 kuruş yakiyorum lpg litre fiyatı 2.90 tl

şehiriçi son zamlardan önce yani 2,30 tl gaz alırken 23 kuruş yakıyordu. şuan 2,73 tl. denemedim. artık kıyas yaparsın. tam olarak 30 kuruş yakıyorsa yani kullanımdan da kaynaklı ve şehiriçi dur kalk bile 2 kuruş oynama yapacaktır.