Opel Zafira Kulubu

opc line

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Alperim gözünüz aydın Allah analı babalı büyütsün.Hosgeldin.. Zeynep Naz..;)

rifaz

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
ee abi mini zafi nasıl memnunmusun?

Alışıyorum işte.Tüm işlemleri bitirdim, muayeneler, LPG işlendi ruhsata cebe bugün koydum. Tüpte problem yarattı ama bugün onu da çözdük, olay oksijen sensörü LPG karışımını kötü bir karışım olarak algıladığı için arabayı gazda kasıyordu. En sonunda oksijen sensörünün fişini çektik sürekli arıza ışığı yanık kalacak ama olsun araba düzeldi. Şu an canavar gibi çekişi. Atiker süper enjeksiyon BRC ye eş diyorlar ama göreceğiz. Akşam da Port box ı taktık tepeye. Tatile hazırız yani. Cuma günü çıkacağım büyük ihtimalle. Antalya veya Marmaris olacak istikamet, tatil köylerinin durumuna bağlı.

rifaz

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Teşekkürler CENGİZ abi.....bu arada mitsubishi nin bu tarz arabalarının konforunun iyi olduğunu duymuştum bir kaç kişiden İnşallah sende memnun kalırsın sorun çıkartmadan kullanırsın büyük zafira alana kadar....

Foruma iki minik üye katıldı ama Senin minik ÖZKAYA daha ön planda şimdi forumda .bizim minik zafira (mit subishi) nın lafını bile etmemek lazım mukayese bile olmaz. .....:D
Evet konforlu yüksek, arka koltukların özel bir yatma yapısı var yatırıldıklarında arka taraf bağajla 150 cm uzunluğunda bir VAN alanına dönüşebiliyor. yol bilgisayarı, 2 hava yastığı, ABS klima, taşıma port box ayakları..15 " cant . iyi işte. 59000 de.

drawtime

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Biz de arabaya gaz taktırıyoruz babam şuan mimgas taktırıyodur belkide :S
Servisle anlaşmıştık 1.800 e landrenzo takıyolardı mimgas 900 liraymış bakalım napıcak

yildizmetin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Zafi Grubum;
Erkese iyi gunler diliyorum...
Alper Kardesime de "Allah Analı Babalı Büyütsün.." dileklerimi sunuyorum...
Bu arada spoileri kim sormustu hatirlayamadim ama Sasmaz'da bir usta var tam olarak ismini hatirlayamiyorum...herkes orayi ovuyordu...dikkatinize....
Sevgiyle kalin Hoscakalin......
Rifazim Seni de optum kardesim...