Opel Zafira Kulubu

opc line

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yav Senol arada sirada ebayda denk geliyor geliyorda, herseyi icindemi, yoksa baska aparatlar, yada kablalar lazimmi, nedir ne degildir , güvenipte yanasamiyorum vallahi her gördügümde sen geliyorsun aklima ama dedigim gibi bu islerde cok sahtekarlik dönüyor bir de altina garantisi yok geri alinmaz yaziyor hirpolar buyur burdan yak insanin icine kurt düsüyor dogal olarak..

senol1979

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Valla abi bana sadece ünite lazım. Kablo falan her şey hazır araçta. Sadece cihaz ve sonra serviste tanıtılması gerekiyor. Fiyatları genelde 30 - 40 £ arası oluyor. (Burada 120 - 140 £ ) Hani bozuk çıksa aman aman denilmeyecek bir meblağ. Benim en büyük sıkıntım dil ve tabi çoğu satıcının Almanya içine satış yapması. Şu anda satış yapan bir kişi var ve sanki sağlam gibi ama bana öyle gelmiş de olabilir. Sağlam olarak düşündüğün biri olursa haberlerini beklerim.

Son düzenleme:

opc line

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
elimden geldigince yardimci olmaya calisirim tabiki.ben bir takibe alayim ebayi..

istasyon29

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba arkadaşlar Zafiracı olarak aranıza yeni katıldım. Daha once Forma uyeyim yaklaşık 4-5 yıldır 2 tane Astra G kasa değiştirdim. İlki 2001 Comfort tu 2.cisi ise 98 Cd idi.

Şimdi Astradan Zafiraya Terfi ettim.

Bu yeni aracım Zafira ise 2001 Model 1.8 Comfort Otomatik Vites 100,000 de aracım.

Birkaç sorunum var yalnız bu konuda yardımlarınızı bekliyorum. arac uzun yolda gelirken sıcaklık gostergesi sıfıra kadar iniyor ancak rampa cıkarken 90 dereceyi anca buluor. bu sorunun sebebi termostatmıdır? yoksa başka problemmi var?

2. sorunum ise arka gizlenebilir koltukların bir tanesinin Plastiği kırık yani arka taraftaki pimlere oturan dış cerceve plastiği kırık ama oturmasında problem yok mekanizma çalışıyor. ama goze hoş gorunmuyor? bu plastik parcayı nasıl temin edebilirim?

, Şöför koltugunun yan tarafında ise kol dayama yerinin deliği var sanırım kırılmış yada bozulmuş oraya bir kol dayama sonradan ilave edebilirmiyim ve parçayı nasıl temin edicem? size Şu an Afyonkarahisardan yazıyorum gorevim gereği.. Ama yakında ise Konyaya da olucam artık..

hepinize ii forumlar.

opc line

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aramiza hosgeldin Galip ben yurtdisinda yasiyorum arkadaslar okuyunca yardimci olurlar..
hayirli olsun zafin:D kazasiz belasiz kullan..

senol1979

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aramıza hoş geldiniz Galip Bey.
En kısa yoldan çıkmacılara bakmanızı önereceğim. Servis bu konuda yardımcı olabilir mi kısmına net bir şey diyemem. Ama onlarada istediğiniz parçaları sorabilirsiniz. Sadece biraz ısrarcı olun. Bazen yok deyip kestirmeden gidebiliyorlar. (Opel EPC programını iyice bir araştırsınlar)
Motor harareti ile ilgili konuda Ayhan abi daha kesin bir şeyler söyler.