Opel Zafira Kulubu

senol1979

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba arkadaşlar. İngiltere de akrabası olan ve bayramda akrabaları Türkiye ye gelecek olan arkadaşlar var mı acaba? Yada bu sıralar oraya gidip gelecek arkadaşlar. İndirimden kızım için hediye almıştım ancak kutusu tahmin ettiğimizden büyük çıkınca kargo bedeli ürün fiyatının 10 katı oluyor. :-(

farbasi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
slm arkadaşlar zafira a ön konsoldaki hava ızgarasının ortsında bulunan çıkıntı nedir alıcı gibi bişey teşekkürler

ttpola

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
selam arkadaşlar.ben ısınma problemi yaşıyorum.klima sanırım aslen soğutmak için yapılmış olduğundan 28 dercede dahi ısıtmıyor.fan ise motor ısısı yükselmediği için ısıtmıyor.hararet sadece dağ tırmanırken 80 dereceyi ancak görüyor.onun haricinde sıfırın altında duruyor sürekli.sanırım bu kış zor geçecek.ne yapmam gerektiği hususunda fikri olan varsa minnettar olurum

fdzafira

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar bugün zafiramı ankara opel servisine bıraktım triger degişmesi için 410 tl dediler daha sonra arayıp v kayışıda degişcek dediler bu seferde 740 tl dediler bilmiyorum yardımcı olurmusunuz

buralp41

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar bugün zafiramı ankara opel servisine bıraktım triger degişmesi için 410 tl dediler daha sonra arayıp v kayışıda degişcek dediler bu seferde 740 tl dediler bilmiyorum yardımcı olurmusunuz
benim zafira 2006 model ve 60.000 ağır bakıma girecek yetkili servis 800-880 tl dedi özel serviste ise fiyat herşey dahil 450 tl kullanılan parçalar orjinal gm bence fiyat fazla.....