Opel Zafira Kulubu

opc line

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Dün istanbul - aydın arası yolculuk yaptım,bu sefer 120 km den aşa düşmedim ve 100km/12 lt lpg tüketmişim,fulleyip 350 km kadar harcayıp tekrar fullediğimde sonuç ürkütücü :D
giderken 110 la gitmiştim 10 lt yakmıştım gene iyi gitmişim :)
demekki şunu öğrendik ağır arabayla 110 u geçmicen ;)

ama bu araba dünyayı alıyo yaaa,eniştenin H kasa arabasına bi bebek arabası ve herkesin paltosunu attık mı bagaja doluyo hemen,biz bi dünya eşya taşıyoz sırtımızda,ve ist şehir içinde 10.5 lt değer gösteriyo bizim zafide,astra H de ise 9.5,bunlar sakin kullanımlar,bizim arabaların 200kg şasi ağırlık fazlasına göre 1,1.5 lt civarı fazla yakması gene çok iyi ;)

150 hp dizeli vardi ben de 120 ile giderken 5.5 lt civari yakiyordu benimkiside opc line idi .forumda tektim o zamanlar neyseki yerim dolmus :)ama birde foto eklesen iyi olur.

metin_7

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla arkadaslar sahıbını tanımıyorum hatta burda gorurse aracını banada kızmasın hergun bakaa bakaaa önunden gecıyorum donup donup bakıyorum gercekten mukemmel yaa opc farkı işte fazla sore gerek yok.... :)
20120201113303.jpg

09SLYMN89

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben azcık ön tampon eklentisini alttan yırttırdım sağlam bi tamir gerekece, ne etcez onu yaa takmasam olur mu çok mu görüntü kayık durur :D

kenangocmen88

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben azcık ön tampon eklentisini alttan yırttırdım sağlam bi tamir gerekece, ne etcez onu yaa takmasam olur mu çok mu görüntü kayık durur :D

geçmiş olsun.

Oluyor arada böyle dikkatsizlikler. jip niyetine dalıyoruz sağa sola, malum ön tarafın altı yakın yere.:rolleyes:

Benim çamurluk göçtü çok hafif aceminin biri dokundu biraz :sopa:. 6 yıl sonra ilk defa çekiç gördü emektar. Çok şükür boyalık işimiz olmadı. ;)

Orjinal devam, MAŞALLAH ...:)

senol1979

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Evet dediğiniz gibi genelde Bp nin oralarda oluyor araç.
Kenan ve Süleyman geçmişler olsun. Oluyor böyle şeyler. Büyük şehirlerde nazarlıksız araç pek durmuyor. :)

buralp41

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhaba arkadaşlar uzun bir aradan sonra aranızdayım umarım herkes iyidir sizlerden bir ricam olacak bana 2002-2003 zafira elegance lazım 2006 yı satmak zorunda kaldık zafiradan da vazgeçemiyoruz yardımcı olursanız sevinirim.....herkese selamlar