opelim.net EGEM 2.kez toplanıyor!

Bahadır

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
teknikelektronikci' Alıntı:
merhaba saat 1 de kipada bulusulcak oradan komvoy halinde sanirim shell benzinlige gelecek gelebilenelrde direk sahell benzinlige gelecek öle degilmi ? bu arada shell de saat kacta olursunuz ve bu shell uckuyular urla arasindami yoksa urla cesme arasindami o otabanda ben shell hatirlamiorum bi türkpetrol var o kadar diye biliom ;-)
kardesim işte o bildiğin benzimnlik Turkpetroller Shell oldu ya artık yani ückuyular urla arasında

teknikelektronikci

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bahadır' Alıntı:
kardesim işte o bildiğin benzimnlik Turkpetroller Shell oldu ya artık yani ückuyular urla arasında

oo cok iyi hocam sevindim buna carsamba günü oradan gececem zaten yönünü filan nerde olduguna bakarim insallah bir aksilik cikmasada c.tesi bulusuruz peki bu toplantilar ne sIklIkla olcak hep ayni günmü olacak birde o benzin istasyonunda ne yapilacak oturacak cafeler filan varmi yoksa ordan baska yeremi gitcez (ordan aslinda deniz kiyisina filan böle güzelbahce taraflarina veya csmealtina insek daha güzel olur bence orda allahin daginda ne yapacaz :kop: gene karar sizin saygi duyarim :D

Herkeze iyi forumlar bu arada konunun opel sohbetlerimden aktivitelere tasinmasi daha uygun gibime gelir diorum sayin mod.larim

nuribastra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kardeşlerim ben izmir alsancaktan nuri...görüşme gibi bi olayımız varmış konuya yeni iştirak edebildim kusura bakmayın plan nedir bi tekrarlarsak kesin olarak bnm için iyi olur...bu arada msnim nuriba1905@hotmail.com
görüşmek üzere

ilhaann

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
nuribastra' Alıntı:
kardeşlerim ben izmir alsancaktan nuri...görüşme gibi bi olayımız varmış konuya yeni iştirak edebildim kusura bakmayın plan nedir bi tekrarlarsak kesin olarak bnm için iyi olur...bu arada msnim nuriba1905@hotmail.com
görüşmek üzere

plan şu kardşm. 20 ocak cumartesi günü saat 13:00 de bornova kipada buluşuyoruz. :good:

s5000542bo4.jpg

nuribastra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ilhaann' Alıntı:
plan şu kardşm. 20 ocak cumartesi günü saat 13:00 de bornova kipada buluşuyoruz. :good:
güsel kardeşim tamam buluşalımda ya sonra:)orda muhabbet mi etçes toplanıp yoksa başka biyere kaçma planları varmı?

ilhaann

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
nuribastra' Alıntı:
güsel kardeşim tamam buluşalımda ya sonra:)orda muhabbet mi etçes toplanıp yoksa başka biyere kaçma planları varmı?

tabiki de başka biyerlere kaçacağız. orası sadece toplanma yeri

s5000542bo4.jpg

Bahadır

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
teknikelektronikci' Alıntı:
oo cok iyi hocam sevindim buna carsamba günü oradan gececem zaten yönünü filan nerde olduguna bakarim insallah bir aksilik cikmasada c.tesi bulusuruz peki bu toplantilar ne sIklIkla olcak hep ayni günmü olacak birde o benzin istasyonunda ne yapilacak oturacak cafeler filan varmi yoksa ordan baska yeremi gitcez (ordan aslinda deniz kiyisina filan böle güzelbahce taraflarina veya csmealtina insek daha güzel olur bence orda allahin daginda ne yapacaz :kop: gene karar sizin saygi duyarim :D

Herkeze iyi forumlar bu arada konunun opel sohbetlerimden aktivitelere tasinmasi daha uygun gibime gelir diorum sayin mod.larim

Arkadaslar orayı soylememdeki amac denildiği gibi hemen deniz kenarına inileceği gibi ayrıca ulasım rahat bunun yanı sıra nerdeyse her cumartesi geciyorum ben oradan genelde motorcular ya da drag yapanlar oluyor zannediyorum herkes hoslanabilir ayrıca güzel bir cafeside var

ekselans0001

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ilhaann' Alıntı:

s5000542bo4.jpg

ARKADAŞLAR BORNOVA civarında olanlar 20/01/2007 tarihinde saat 13,00 da bornova kipada buluşuyoruz buradan konvoy halinde üçkuyular urla arasındaki shell benzin istasyonuna hareket ediyoruz...

eğer üçkuyular urla arasındaki shell benzin istasyonuna yakın olan varsa hiç bornovaya gelmeden saat 14-14,30 arası direk shell ede gelebilir plan budur arkadaşlar bide kaç kişi geliyoruz aşağıdaki listeye gelenler isimlerini eklesinler...

ekselans0001

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1-Bahadır
2-Ahmetfettah
3-ekselans0001
4- Buraki
5-İlhaaann
6-Murat
7-(SC)
8-avcı87
9-Rainman
10-Wingman
11-teknikelektronikçi
12-Ektopel (gelememe ihtimali var telefonla haberleşeceğiz)
13-Nuribastra

Katılmak isteyen herkez listeye ismini ekleyebilir...

güncel....