Opelinizde sevmediğiniz şeyler

1.9CDTİ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Herkese merhaba.
Yeni opel vectra c sahibi olmuş biri olarak arabayi aldiğimiz ilk 15 günde 4 bin km yol yaptim.
Bu sürede aracın iyi yada kötü yönlerini görmüş oldum.
İyi yönleri gercekten çok fazla bu kadar memnun olacağim aklima gelmezdi ama bu başlıkta küçük veya büyük sevmediğiniz yönlerini yazmanızı istiyorum. (İyi yönlerini yazmanizi istesem çok uzun olacak çünkü)
Benim aracımda sevmediğim şeyler;

-ön iki koltuğun arasındaki bardaklığın sürgüsü ya çok dandık yada bi önceki sahibi kötü kullanmış, sürgü takılarak açilıyor.

-o bardaklıkta bardak durmuyor. Bardağın altı küçük geliyor, yada bardaklık büyük. Ben de bozuk para koyma yeri olarak kullaniyorum.

-Kapı cepleri inanılmaz dar. Kocaman içı var arabanin ama oralar olmamış.

-Meşhur tuşların temassızlığı. Klima menüsü diye bişeyin olmadığını düşünüyodum. Meğer klima kumandasinin ortasindaki tuşun basınca çalışmamasındanmış (bu sorunun çözümü kolay aslında çok dert edilcek bişey değil)

-İçerde aracın sağı solu soyuluyor (kapı kolları , arka havalandırmanin çevresi, cam açma kapama tuşlarının çevresi)

Sevmediğim şeyler bu kadar. Yanliş anlamayın bunlar ufak tefek şeyler ve hiçbiri nalet edecek sorunlar değil. Araba gerçekten güzel.

lampard

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bardaklık kutu kola sığacak ölçüdedir.kapağı bozulmuş veya arasına bişey sıkışmış olabilir.
Soyulan yerleri mat ya da parlak siyah folyo yapılabilir veya boyanabilir.

F8331 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Yetkili servis fiyatlarının çok yüksek olması, bütün Opel sahiplerinin ortak şikayeti. Onun haricinde can sıkacak büyük bir sorun yok diyebilirim.

1.9CDTİ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bardaklık kutu kola sığacak ölçüdedir.kapağı bozulmuş veya arasına bişey sıkışmış olabilir.
Soyulan yerleri mat ya da parlak siyah folyo yapılabilir veya boyanabilir.

F8331 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bunları küçük sıkıntılar olduğunu belirttim zaten hiçbiri büyütülcek şeyler değil mesela soyulma bi sorun ama soyulmadan önceki halinin de dümdüz plastikten daha iyi olduğu kesin. Hepsinin çözümü var fakat bunların sıkıntı olduğu belli.
Bana gelirsek seviyorum aracımı. Hiçbir kusuru olmayan arabaların ne kadar fiyatı olduğunu da biliyorum.
Opel, verilen paraya en yüksek donanımı sağlayan bikaç markadan biridir.