Opelinize Hangi Marka Lpg Kullaniyorsunuz

OPELİNİZDE HANGİ MARKA SIRALI SİSTEM LPG KULLANIYORSUNUZ

• BRC

Oy: 45 27.3%
  • LAVATO

Oy: 13 7.9%
  • VOLTRAN

Oy: 10 6.1%
  • ZAVOLLİ

Oy: 22 13.3%
  • TARTARİNİ

Oy: 13 7.9%
  • E GAS

Oy: 2 1.2%
  • ATİKER

Oy: 31 18.8%
  • EKOGAS

Oy: 4 2.4%
  • DİGER

Oy: 25 15.2%

• Kullanılan toplam oy
    165

mutlu musluoğlu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar bir ay oldu zavoli taktırdım . çok memnunum. benzinli gibi hiç bir performans kaybına uğramadım.ankarada gaz 1600 dün ölçtüm.115 km yol yaptım. 17700 ytl gaz aldım.

C.C

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
brc kullanıcıları lutfen daha detaylı bilgi verebilir mi ben de lavato-brc arası gidip geliyorum brc den biraz daha bahsederlerse sevinirim + ve - leri neler
hatta tüm arkadaşlar kullandıkları markalar ıcın de kısaca yazsa cok iyi olur başlık çok işe yarar herkes faydalanır.

Son düzenleme:

selcuk_abanoz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aldığımızda üzerinde lovato vardı 1.5 senedir kullanıyorum daha bir arızası olmadı yakışı da güzel

rioter

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kardeşimin aracında Zavolli var. O da Astracı. Şehirdışı Km/0,18-ytl yakıyor. Şehiriçi Km/0,21-ytl gibi. Performansta da hiç fark yok gibi. Çok memnun.

esfan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Daha önceki arabamda Voltran kullanıyordum.Genellikle servis olarak ve yedek parça bakımından çok iyidir.

AhmudeM

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.beyforum.net
sanırım bu gidişle 1 ay içerisinde BRC taktıracağım. herkes BRC diyor.

anıl_ilhan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
vectra-c atıker kullanıyorum

arkadaşlar daha öncede belirtildiği üzere sistem ve yazılımlar aşağı yukarı aynı brc çıt-çıt çalışma sesi dışında ... geriye kalan ise ustanızın işciliği.. ben çok memnunum Ankara'da taktıracak olan arkadaşlar atıker tercih ederlerse taktırmış olduğum yere yönlendirebilirim

djsecooo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Benim Bildigim Bu Işte En Iyisi Brc Yanliz Son Zamanlarda Araç Modellerine Ve Motorlarin çalişma Prensiplerine Göre Lpg öneriyolar Mesela Opele Brc Toyoyata Zavolli Falan Gibi Yani.bu Konuda Teknik Servisimiz Bi El Atsa Bize önerilerde Bulunsa Iyi Olur.örnegin Araca Göre Hangi Sistem Kullanulmali Mesela 2.0 Bi Vectra 1,6 Bi Astra Gibi Teşekkürler

Son düzenleme:

sahinbas

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben aracımda 2 senedir zavoli kullanıyorum en ufak bi sorun olmadı hatta takıldıkdan sonra bi kaç hafta sonra gelin tüp ayarı yapalım dediler ona bile gitmedim hala sorunsuz sanırım filtre varmış bunlarda onu değiştirmeyi düşünüyorum tüpe ilk bakım harcamam olacak :)