Opelinize yaptiginiz en güzel degisiklik hangisi?

alpasch

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Cogumuz arabalarimizda cesitli degisiklikler yapmisizdir.
Bazisindan memnun kalmisizdir,bazisini neden yaptirdim demisizdir zamanla.
Araclarinda degisiklik yapmak isteyen arkadaslara yardimci olmak adina araciniza yaptiginiz ve en hosunuza giden degisikligi aciklarsaniz benim gibi arkadaslari aydinlatmis olursunuz....

ben sahsen aracima kaplattigim cam filmlerinden cok memnunum...
öncelikle araca cok güzel bir hava katti. Cocugumu oturtugum zaman günesten artik rahatsiz olmuyor. aracin ici eskiye nispeten serin oluyor. arkada seyahat edenler cevreden rahatsiz olmadan seyahat edebiliyor.

sizin en begenerek yaptiginiz degisikligi ve nedenini alalim simdi...

astrax_35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
şimdilik bi değişikliğe girmedik..Aslında aldığımzdan beri (3 aydır) bizde cam filmi düşünüyoruz ama trafikte kontrollerde sorun çıkarır diye çekiniyoruz..BEnce şimdilik en güzel değişiklik arabayı yıkayıp cila çektikten sonraki hali bana yetiyor.:)

fcuhadar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Benim artık opelim yok ama corsam'ı kullanırken yaptığım ve en beğendiğim değişiklik cam filmleri ve tesisatı idi...Çok özlüyorum onu ama hayat insana her zaman istediği şeyleri vermiyor malesef...Opel'inizin kıymetini bilin...

Vectra 2.5 İ Sport

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende ilk ve tek yaptığım şey ziebart'tan diamond koruma paketiyle birlikte yine ziebart'ta yaptırdığım yasal sınırlar içindeki güneşten koruma amaçlı cam filmleri ve gerek paslanmaya karşı gerekse ses yalıtımı için aracın altına yaptırmış olduğum korumadır,hala hepsinden çok memnunum gerçekten çok kaliteli ve uzun ömürlü çıktılar (6 yıl önce yaptırmıştım) önümüzdeki seneye boya koruma ve parlatmayı tekrar yaptırmayı düşünüyorum...

hasang

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
en ii deişiklik olarak yazılım yükledik(chipp)!gerçi bütün deişiklikler iii 10 numara memnunum ama yazılımın yeri başkaa!nedenii ise arabanın kullanımı çok daha zevkli hale geldi!cam filmi ve dvd(tessat) de kullanıma büyük zevk katıyoo!

Son düzenleme:

alpasch

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
en ii deişiklik olarak yazılım yükledik(chipp)!gerçi bütün deişiklikler iii 10 numara memnunum!

chipmi takdirdiniz yoksa serviste yazilim güncelleme mi yaptirdiniz?

aga78

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
cam filmi + angel farlar + sis lambaları +nikelajı süyah kaplama + tessisat yan marşbiyel + valla hepsinden çok memnunum ama biri derseniz cam filmi derim marka omega 25 harika bişiymiş şimdi ön camada yaptırıcam :good:

hasang

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
chip yükledik abii!servis yazılımı deil yanii!ama kulanımı çok rahatladıı!gazlayınca çok sağlam gidiyoo!sakin kullanımdada ufak minik gazlaa yol alabiliyosun!önceki(orjinal)halindeyken aracın hızlanmasıı için veya sabit bii hızda giderkenn daha çok gaz basmak gerekiyoduu!şimdi ayağımın ucuyla dokunuyorumm!çok tatlı bi şekilde uzuyoo!

fastest89

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende angel halkalarından çok mutluyum iyiki yaptırmışım