Opelsizasla Forumumuza Hoşgeldiniz

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Opelsizasla Forumumuza Hoşgeldiniz

vigilante8 link' Alıntı:
Merhaba İsmim Cenk Opel Astra J 1,3 Ecoflex siyah renkli aracıma kavuştum. Bende sizin gibi opelsizasla diyorum. Ayrıca böyle bir forum oluşturan, emeği geçen ve burda bilgilerini paylaşan tüm arkadaşlara teşekkürü bir borç biliyorum. Saygılarımla.

Hoşgeldiniz Cenk bey aramıza
Aracınız hayırlı olsun

nurettinyasar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ismim Nurettin YAŞAR
kasım - aralık ayında opel astra alıcam classıc III 1.3 dızel otomatık vıtes
ama hangı model alıyım kararsızım buyuk ıhtımalle ya elegance yada enjoy :S
35000tl cıvarına temız bı araba bulursam alıcam hayırlısı :)))
tavsıyelerınızı beklerım :)

onderak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
jb.iphoneturkey.net

1) dizel mi diyorsunuz illa ki_?
2) ve illa ki c segmenti mi diyorsunuz_?
3) ve illa ki 35 bin mi diyorsunuz_? (35 - 40 için geçerli )
bende böyle diyordum astra j'yi almaya başlarken..
maalesef tc'de bu 3 şeye uyan bi araba bulmak zor..

GöKHaN2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Yeni gelen arkadaşlar hoş geldiniz.Keyifli forumlar diliyorum... :)

headcoach

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Merhaba arkadaşlar,ismim Alkım.Öncelikle bu forumun açılmasında emeği geçen herkese tebrik ve teşekkürlerimi sunuyorum.Bir opelci olarak 2005 dizel corsamı sattım ve bugün kaporasını yatırdığım astra j 1.3 dizel sport beyaz aracımı almış bulunmaktayım,bi aksilk çıkmazsa çrşmba gibi aracı teslim alıcam.Opelden memnunum,servisim İzmir arkastan memnunum.Yeni astra zaten süper,o yüzden opelsizasla oldu bizdede :) Herkese kazasız belasız sürüşler dilerim.

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

headcoach link' Alıntı:
Merhaba arkadaşlar,ismim Alkım.Öncelikle bu forumun açılmasında emeği geçen herkese tebrik ve teşekkürlerimi sunuyorum.Bir opelci olarak 2005 dizel corsamı sattım ve bugün kaporasını yatırdığım astra j 1.3 dizel sport beyaz aracımı almış bulunmaktayım,bi aksilk çıkmazsa çrşmba gibi aracı teslim alıcam.Opelden memnunum,servisim İzmir arkastan memnunum.Yeni astra zaten süper,o yüzden opelsizasla oldu bizdede :) Herkese kazasız belasız sürüşler dilerim.
hoşgeldiniz aramıza
aracınız hayırlı olsun :)

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

Herkese selamlar,
İsmim Doğan Güneş, daha önce 2000 model bir Astra kullanıyordum, geçen cumartesi bir 1.4T Astra satın almanın dayanılmaz hafifliğini yaşadım. :) Hala teslim alamadığım arabamın hayalleriyle uykusuz geceler geçiriyorum. Forumunuz için tek diyebileceğim şey şu ızdıraplı bekleme sürecinde en büyük desteğim oldu, resimleri yedim, kullanma kılavuzunu içtim, yazıları soludum diyebilirim. :)

Herkese (kendim dahil) Astra aldığınız için  okkk (oo yee) işareti yaparak selamlarımı yolluyorum. :)

Tamkan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

headcoach link' Alıntı:
Merhaba arkadaşlar,ismim Alkım.֖ncelikle bu forumun açılmasında emeği geçen herkese tebrik ve teşekkürlerimi sunuyorum.Bir opelci olarak 2005 dizel corsamı sattım ve bugün kaporasını yatırdığım astra j 1.3 dizel sport beyaz aracımı almış bulunmaktayım,bi aksilk çıkmazsa çrşmba gibi aracı teslim alıcam.Opelden memnunum,servisim İzmir arkastan memnunum.Yeni astra zaten süper,o yüzden opelsizasla oldu bizdede :) Herkese kazasız belasız sürüşler dilerim.
GNSpower link' Alıntı:
Herkese selamlar,
İsmim Doğan Güneş, daha önce 2000 model bir Astra kullanıyordum, geçen cumartesi bir 1.4T Astra satın almanın dayanılmaz hafifliğini yaşadım. :) Hala teslim alamadığım arabamın hayalleriyle uykusuz geceler geçiriyorum. Forumunuz için tek diyebileceğim şey şu ızdıraplı bekleme sürecinde en büyük desteğim oldu, resimleri yedim, kullanma kılavuzunu içtim, yazıları soludum diyebilirim. :)

Herkese (kendim dahil) Astra aldığınız için  okkk (oo yee) işareti yaparak selamlarımı yolluyorum. :)

Aramıza hoşgeldiniz, araçlarınız hayırlı olsun, en kısa zamanda kavuşursunuz inşallah  8)