Opis Opel Otomobil Servisi Paramızı Vermiyor!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

eko44

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aynı bu uygulamayı Almanya'da yapabilir mi?

Nerde yapabilirler ki, Burası Türkiye vallaha OPEL den nefret ettim. Şeytan diyor git arabanı sat bu OPEL den kurtul diyor. Hatta gidip çin arabası alsam yeri yani. Ben bu gün bir sürü yeri aradım sonuç Zürich sigortanın anlaşmalı servislere ödeme günü her ayın son perşembesi imiş ve toplu ödüyorlarmış. Zürich sigorta anlaşma yaparken sözleşmesinde bunu servislere bildirmiş. Servisin bundan haberi yok. Servis biz kurumsalız dese de kendi içerlerinde eğitim eksikliği direkt olarak göze çarpıyor. Ben buradan şunu anladım ve fark ettim ki. Hiç bir araç firması reklamlarında bizim servisimiz kadar kalitelisi yok diye reklam yapamıyorlar. Anca reklamlarda biz arabayı yaptık gerisi ile siz uğraşın diyorlar resmen bence böyle. Aman aracınızı opel yetkili servislerine götürmeyin. Aman dikkat edin sakın aracınızı arızalandırmayın. Yani kısacası sanırım hala emin olmamakla birlikte bize en geç cumaya kadar paramızı verecekler.

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Ben zaten opelden buz gibi soğudum. Daha opel mi? dünya da tek araç firması kalsa dahi araçsız kalmayı tercih ederim. O yüzden bundan sonra alacağım araçların ilk sırasında çekik gözlülerin araçları geliyor. İlle de Opel diyen arkadaşlara da bir şey diyemem.

KeCHi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yok abi ya hakkaten opelin servisleri berbat ötesi..arabanın yağ kapağına 40tl alıyorlar ayıp ya..araç pazartesi hazır diyorlar cumaya teslim ediyorlar..

borusan a gidiyorum ben şimdi..söz verildiği saatte dakkada herşey..ufak tefek şeylerden kaçmıyorlar..lastik aldım 2 tane "ya lastikler değişmiş" dedim getirin değiştirelim yada hemen iade alalım diyorlar..opel servisinde olacakki zaten derdini anlatman 2 gün sürüyor..

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Karahan dedim gibi opel aracı bende tutku idi ama opel parçası olsun opelin ustasının olmaması araçta meydana gelen arızanın nokta atışı ile bulunmaması yüzünden opleden buz gibi soğumama neden oldu.

Bir kaç arkadaşım var. Arkadaşlar anlatıyor şöyle baktılar şöyle ettiler şunu yaptılar dediklerinde ulan biraz da bize demiyorsam adam değilim... o kadar yani.

Birde bu parça konusunda sıkıntı çok fazla bir sürü parça modeli var. Ama sadece üzerimde GM yazıyor diye dünya para istiyorlar çıkma bir jant için sadece üzerinde GM var diye adam 80 TL istedi...

Artık gerisini siz düşünün....

eko44

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar şimdi Opis'in müdürü telefon ile aradı ve görüştük. Sorunun Zürich Sigortanın her ayın son Perşembe'si olduğundan dolayı bize paranız gelemediğinden dolayı biz size paranızı ödeyemiyoruz. Eğerki kasko firmanız bize ödemenizi gerçekleştirir ise ödemenizi göndeririz. Buda hem ben (erkan) hemde Opis kasko firması tarafından mağdur edildiğini söyledi. Evet aynen de öyle Zürich sigortanın bu politikası yüzünden ortalık karıştı. Burada eksiklik yada yanlışlık artık kimde olduğunu biliyoruz. Şimdi sabır ile bekleyeceğiz.

Buradan bu sayfayı okuyan arkadaşlara sesleniyorum. Kasko firmanızı iyi seçin, acentanızı iyi seçin. Burada servis aslında hasarı sorunsuz halletti orada bulunan hasar servisindeki Deniz bey aslında çok iyi ilgilendi. Muhasebe departmanındaki Ömer bey de çok ilgilendi. Hepsine ayrı ayrı teşekkür ederim. Opis'in bir suçu yokmuş. Tamamen yanlış anlaşılma sonucu bu konu buraya kadar gelmiş durumda. Herkeze özür diliyorum.

Bu konununda burada artık son bulmasını diliyorum. Sonuç aydınlanmıştır. İlgilenenlerden Allah razı olsun.

Emre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.chiptuningtr.com
Herkes geliyor, bir hışımla açıyor konuyu sonra ya pardon diyor, yada foruma daha uğramıyor. Konuyu sonlandırıyorum, info@opelim.net adresine gelen avukat maillarına yetişemiyoruz. Hatırlatmak isteriz ki, Opelim.Net Forum Adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. Opelim.net hakkında yapılacak tüm hukuksal Şikayetler mail ile iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde Opelim.net yönetimi olarak tarafımızdan gereken işlemler yapılacak ve Avukatlarımız size dönüş yapacaktır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...