orjinal ile yetinmeyenlerin gece yarısı buluşması

cance

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ethem abi ile gece yarısı buluşması yaptık... birbirimizin arabalarını inceledik... ethem abinin koltuk ısıtma ve far sensörü beni çok etkiledi... arabada yaptığı modifikasyonlar gerçekten orjinalden farkı yok... orjinal parçaların hakkı verilmiş güzel bir sonuç ortaya çıkmış... onun arabadan da gördüğüm yapacağım 2-3 tane proje var aklımda... yakında yeni süprizlerle çıkabilirim :) asıl olay benim de inanmadığım arabanın gidişi oldu... headers üst devirlerde çok tatlı bir ses veriyor... ama asıl yazılımı çok güzel... düşük devirlerde çok güzel torku var araba dolu dolu devir çeviriyor... şanzuman oranıda 2.0 vectralardan çok daha kısa bunun avantajıda çok büyük özellikle 0-90da çoğı 2.0a plaka okutur... benim arabayı da inceledi ethem abi... onunda beğendiğini umuyorum... benim arabanın lpg ayarını yaparken ona da baktı... lpg depo ışıklarının tam olarak hassas ayarını yapmaya çalışıyordum umarım olmuştur o da :) ethemin teybi de çok güzelmiş... nette fotolarını görmüştüm ama böle çıkacağını tahmin etmemiştim... sony ekranın parlaklığı mükemmel ve temalarıda çok güzelmiş... benim araba hakkında ki yorumları ethemin birazdan yapacağını umuyorum :)

EthemBozkurt

Yönetici
Moderatör
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
evet arkadaşlar canla msn de konuşurken ,hadi buluşalım dedik :) bahçelide gece yarısı buluştuk. büyük bir hevesle araçlarımızı karşılıklı inceledik. can senin aracında tek kelimeyle süper,motor modifikasyonların ve lpg ile ilgili tüm ayarlamaları kendin yapıyor olmanda çok güzel. karartmalı aynan ve 3 kollu spor direksiyonda çok yakışmış aracına.astra jantlarıda açmış aracı.ben buluşmadan çok keyif aldım ve tanıştığımızada çok memnun oldum.benim aracıda beğendiğine sevindim.

unutmadan şunuda yazayım... biz canla muhabbete kendimizi kaptırmışken bir polis yaklaşıp hayırdır ne yapıyorsunuz diye sordu :) bizde opelin yapmadığı bazı özellikleri araçlarımıza ekledikte onu konuşuyoruz dedik. adam yüzümüze garip garip bakıp gitti :) tabi gece yarısı böyle buluşma olursa poliste bakar öyle :)

Mel-a-ku

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evet arkadaşlar canla msn de konuşurken ,hadi buluşalım dedik :) bahçelide gece yarısı buluştuk. büyük bir hevesle araçlarımızı karşılıklı inceledik. can senin aracında tek kelimeyle süper,motor modifikasyonların ve lpg ile ilgili tüm ayarlamaları kendin yapıyor olmanda çok güzel. karartmalı aynan ve 3 kollu spor direksiyonda çok yakışmış aracına.astra jantlarıda açmış aracı.ben buluşmadan çok keyif aldım ve tanıştığımızada çok memnun oldum.benim aracıda beğendiğine sevindim.

unutmadan şunuda yazayım... biz canla muhabbete kendimizi kaptırmışken bir polis yaklaşıp hayırdır ne yapıyorsunuz diye sordu :) bizde opelin yapmadığı bazı özellikleri araçlarımıza ekledikte onu konuşuyoruz dedik. adam yüzümüze garip garip bakıp gitti :) tabi gece yarısı böyle buluşma olursa poliste bakar öyle :)

sonra dıyorki atiker taktım sorun yok. tabı sorun olmaz. :)

EthemBozkurt

Yönetici
Moderatör
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
valla aldı eline lap topu en ince ayarlara kadar yaptı,yok yok buda arıza :)

cance

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kendi işini kendin yapması en güzeli :) 1 aydır araştırıyorum re-map inceliklerini ki lpg ayarı çok daha kolay avans vs yok sadece afr ile işin var... :)
keşke lpgcilerde benim kadar meraklı ve bilgili olsalarda taktıkları malın nasıl kalibre edileceğini adam gibi bilseler...(hepsi değil tabikide :D )

Mel-a-ku

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kendi işini kendin yapması en güzeli :) 1 aydır araştırıyorum re-map inceliklerini ki lpg ayarı çok daha kolay avans vs yok sadece afr ile işin var... :)
keşke lpgcilerde benim kadar meraklı ve bilgili olsalarda taktıkları malın nasıl kalibre edileceğini adam gibi bilseler...(hepsi değil tabikide :D )

şoyle guzel bır yazı yazda bızde ogrenelım. :)

ama lpg beynıne gıden soket lazım, sonra yazılım lazım. sanırım yani.

cance

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
şoyle guzel bır yazı yazda bızde ogrenelım. :)

ama lpg beynıne gıden soket lazım, sonra yazılım lazım. sanırım yani.

aynen ara kablo ve yazılım lazım... atiker kullandığım için yazılım sitesinde var arakabloyuda ben aldım... aslında çok güzel bir yazı bulup yapıştırmıştım lpg konusunda bir yere ama aradım bulamadım... malesef öle bir yazı ile biticek bir iş değil... 1 aydır okumadığım makale,yazı kalmadı özellikle afr konusunda...

MOKIA

Başkan
Bilgi Girilmemiş
www.iststatus.com
Gece gece bu ne opel sevgisi maşşalah: )
Gece gece arabaların sagına soluna bakarsanız polis de gelir tabi ne yapıyo bunlar diye: )
Ethemnin motoru her deniyen 2.0 mı diyor: )
Ethem senin araba 2.0 olupta ruhsata 1.6 yazmış olmasınlar;)
Şu motor modifikasyonlarınıda anlat bari bu sıırı arkadaşlarda ögrensin.
Bi gecede biz buluşalım ethem:D

EthemBozkurt

Yönetici
Moderatör
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Gece gece bu ne opel sevgisi maşşalah: )
Gece gece arabaların sagına soluna bakarsanız polis de gelir tabi ne yapıyo bunlar diye: )
Ethemnin motoru her deniyen 2.0 mı diyor: )
Ethem senin araba 2.0 olupta ruhsata 1.6 yazmış olmasınlar;)
Şu motor modifikasyonlarınıda anlat bari bu sıırı arkadaşlarda ögrensin.
Bi gecede biz buluşalım ethem:D

aracımın motoruda dış görünümü gibi 1.6 görünümlü 2.5 motor aslında :) :)
motorda çip değişimi,komple headers eksoz sistemi var.tabi ayda bir kelebek temizliğinide unutmayım :)
cengiz seninlede ortada biyerde; kayseride buluşalım :)

Son düzenleme:

başqan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hayranlıkla okuyorum.. :good:
ikinizin arabası da çok güzel ama esasen sonuç isterüz..
bu kadar konuda uzman bir araya gelirse daha güzel çalışmalar ortaya çıksa gerek..