Osram Night Breaker Unlimited H7 vs Orjinal H7

Emrah64

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
i.hizliresim.com
Ynt: Osram Night Breaker Unlimited H7 vs Orjinal H7

hayırlı olsun iyi günlerde kullanın

Emrah64

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
i.hizliresim.com

danger link' Alıntı:
Montajını siz mi yaptınız ? Uzun zamandır almak istediğim bir ürün, güle güle kullanın. Ne kadar gerçek bir fotograf bilmiyorum internette bulduğum bir görsel.

hqdefault.jpg
NB Plus ın acısı daha güzel görünüyor hemde xenon tadında

barbaros_y

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

sayenizde kararsız kalma derdinden kurtuldum bugün siparişi veriyorum nb unlimited internette 77 lira. 2 senedir astraların farların aydınlatma zayıflığından şikayet eden biri olarak inşallah bu derdime çare olacak.

desmicare

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

taktırdıktan sonra yorumlarınızı bekliyoruz..

burakkarsli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bu durumda Osram Night Breaker Unlimited H7 alıp gündüz farlarımı da beyaza çevirdiğim anda güzel bir sonuç alabilirim gibime geliyor. Muayene kısmını da atlattığımız için 2 sene rahatlıkla böyle gezilebilir.

Yağmurlu havalarda çok sıkıntı yaratır mı peki bu ampüller? Bir de mercek olmadan bunları kullanmak karşıdakinde sıkıntı yaratmaz mı? Konu hakkında zerre bilgim yok, bir şeyler önerin/anlatın da yapayım ben de. Sıkıntı bastı bu aralar beni, bir şeyler yapmam lazım :)

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

burakkarsli link' Alıntı:
Bu durumda Osram Night Breaker Unlimited H7 alıp gündüz farlarımı da beyaza çevirdiğim anda güzel bir sonuç alabilirim gibime geliyor. Muayene kısmını da atlattığımız için 2 sene rahatlıkla böyle gezilebilir.

Yağmurlu havalarda çok sıkıntı yaratır mı peki bu ampüller? Bir de mercek olmadan bunları kullanmak karşıdakinde sıkıntı yaratmaz mı? Konu hakkında zerre bilgim yok, bir şeyler önerin/anlatın da yapayım ben de. Sıkıntı bastı bu aralar beni, bir şeyler yapmam lazım :)
Farlar göz almıyor. Ayarını sürekli en altta tutuyorum :)

HasanM

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.urvakoyu.com

burakkarsli link' Alıntı:

Ben Osram Cool Blue kullanıyorum. Aydınlatmasından gayet memnunum. Kışında kullandım. Zaten yağmurlu havalarda satandart ampuller de pek bir işe yaramıyor. Yağmurlu havada acaba farlar kapalı mı diye kontrol etmişliğim bile vardır. Meğerse yanıyorlarmış. :) Karşıdaki araçların gözünü aldığını sanmıyorum şu ana kadar kimse sellektör yapmadı.

Şöyle bir aydınlatması var. Çizgi görünüyor, göz alacak bir durumu yok bence. Çakma xenonları takıpta 5. kata kadar ışık veren araçlar bu ülkede. :)

[img=800x533]http://i.hizliresim.com/nYdzNN.jpg[/img]

Bence gönül rahatluğıyla alıp takabilirsiniz. Hatta yarın muayenem var. Osram cool blue ampullerle gideceğim. Daha önceki aracımda Cool bluelarla muayenede sorun olmamıştı. Bunda sonuç ne olacak bakalım.

Turuncuyla da çok şık oluyor:

[img=800x600]http://i.hizliresim.com/72J9JP.jpg[/img]

[img=400x600]http://i.hizliresim.com/vYGk2m.jpg[/img]

Emrah64

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
i.hizliresim.com

mucahitduran link' Alıntı:
Farlar göz almıyor. Ayarını sürekli en altta tutuyorum :)
mücahit hocam bende tam aksine en yukarda tutuyorum (ampuller orjinal sari) öyle iken aydinlatmasindan hic memnun degilim insallah tavsiyeniz uzerine bu dertten kurtulacagim  :)

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

Emrah64 link' Alıntı:
mücahit hocam bende tam aksine en yukarda tutuyorum (ampuller orjinal sari) öyle iken aydinlatmasindan hic memnun degilim insallah tavsiyeniz uzerine bu dertten kurtulacagim  :)
İnşAllah hocam :)

Jlozde

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Montajı ben yaptım. Elle takıp çıkardım tornavida falan kullanmadım. Biraz yerini tutturmak uğraştırsada 10-15 dakikada halloluyor. Sonuçlardan çok memnunum özellikle gece yolculuklarım çok daha rahat oldu. Daha az tedirgin oluyorum, önümü rahat gösteriyor.