Otomatik anten

celaleddin007

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar aksesuarcılarda vs. satılan otomatik antenler opellerde güzel çalışıyormu ? değiştiren oldumu ??

teşekkürler...

canse89

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben otamatik anten kullanıyorum ama orj gm...bence para biriktir gm al...onlar dandik...cin malı..uzun vadeli olmaz...

psicomega

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
orjinal almazsanız yüksek hızlarda anten acıkken arkaya doğru eğiliyo ve bi daha calışmıyo. diğer aracımda 1 ay kullanabildim orjinal alın.

halilakel

Kayıtlı Kullanıcı
33-Mersin
Siteyi ziyaret et
plastsik frezeli ve çelik frezeli olanlar var; çelik frezeli alınırsa sorun olmaz diye düşünüyorum, 40 ytl ye buldum ama almadım tayvan malıydı galiba , 10 ytlye manuel alıp taktım.....

celaleddin007

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
dün 35 ytl ye taiwan malı otom.anten aldım ve taktım.gayet güzel ve SESSİZ çalışıyor.yüksek hızlarda problem olacağını zannetmiyorum çubuk kısmı gayet sağlam..

TmaC

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hic bi yeni üeünde sorun cıkmazqi,asıl olan uzun vadeli olması

burock2000

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
babamdaki 99 hyundai accent gls'de otomatik anten var hiç hoşuma gitmiyor 1 m anten çıkıyor dimdik ön camın sağ ön kısmından.

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Arabanın orjinal anteni geçen sene ağaca takma sonucu kırıldı. Yansanayi antenler aracın kaportasına birebir uymadı, orjinal anten bulamayınca yan sanayi antenin çubuk kısmını orjinal antenin yuvasına monte etmek zorunda kaldık. Dolayısı ile ilave işçilik verince biraz pahalıya mal oldu ama anlamayanlar için anten orjinal gibi duruyor :).