Otomatik sanziman problemi

sniper23

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İlginiz icin tesekkur ederim. Dur kalklarda dediginizi yaptım frenden çekmedim ayağımı sarsılma olmadı hiç:) konuyu da okuyup inceleyeceğim.

Berkin

VIP Üye
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İlginiz icin tesekkur ederim. Dur kalklarda dediginizi yaptım frenden çekmedim ayağımı sarsılma olmadı hiç:) konuyu da okuyup inceleyeceğim.

Otomatik şansımanda vites değişikliğinde(D-N-R .. vs) kesinlikle frene basılı olması ve arabanın hareket etmemesi gerektiği kullanım klavuzunda yazıyor. Sizin araçta otomatik yanlış anlamadıysam.

sniper23

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Evet otomatik vites. Dur kalklarda o olayi çözdüm gercekten fren sonra vites geçişi olunca sıfır sarsa ama yumusak kullanmaya basladim araba bana atak gelmedi. Cok bağırarak hızlanıyor onu cozmeye çalışıyorum

Hasip

Yönetici
Genel Başkan
03-Afyonkarahisar
Siteyi ziyaret et
Evet otomatik vites. Dur kalklarda o olayi çözdüm gercekten fren sonra vites geçişi olunca sıfır sarsa ama yumusak kullanmaya basladim araba bana atak gelmedi. Cok bağırarak hızlanıyor onu cozmeye çalışıyorum

Zaten otomatikler malesef kalkışlarda hantal :( Yada biz ani hızlanmayı sevdiğimiz için bize yavaş geliyor :)

sniper23

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Büyük ihtimalle biz birden hızlansın istiyoruz bize sıkıntı varmış gibi geliyor :)