Otomatik Vites D Konumunda Dik Rampada kaçırır mı?

The Day Walker

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çok şükür cm kaçırmıyor geriye bugün yine denedim üsküdardan bağlarbaşına gelirken :D

Al Paciona

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hill holder özelliği olmayanlar kaçırırlar, ancak manuel araçlar gibi çok hızlı bir kaçırma olmaz. hill holder olanlar asla kaçırmaz, bizim ofisde c200 kompresör var, reşit galip-filistin kavşağındaki ışıklarda frene bile basmadan duruyorum. hatta öne gidiyor bırak geri kaçmayı:D

FOUNDRYMAN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Opel eğitim notlarında 60000 km yazıyor. Ben yeni değiştirdim 75 tl tuttu. Birde sıcak ölçümde max çizgisinin üstünde olmasında fayda varmış, hiç bir sorun çıkarmaz fazlasını atarmış. Opellerde filtre değişimi için şanzımanın inmesi gerekiyor (bende 2001 vectra cdx var). O sebeple oldukça masraflı olacağını düşünüyorum. Bu sebeple iki kere yağ değişimi öneriyorlar.

ahmetolus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hill holder özelliği olmayanlar kaçırırlar, ancak manuel araçlar gibi çok hızlı bir kaçırma olmaz. hill holder olanlar asla kaçırmaz, bizim ofisde c200 kompresör var, reşit galip-filistin kavşağındaki ışıklarda frene bile basmadan duruyorum. hatta öne gidiyor bırak geri kaçmayı:D

o arabada kaçırmasın zaten :D

seagate

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bendede 97 gls var kitapçığında p konumunda 20derece ve 80 derecede ölçüm yapıla bileceği yazıyor.Çubukta 2 seviye olduğu belirtiliyor

cedoo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1,6 vectram otomatik sorun yok gayet normal kaçırma falan da öle çok şiddetli değil ama sorun gaza basınca araba geç topluyo gibi. hani viteslilerde baskı balata var değişince araba toparlar kendini ya bu otomatiklerde şanzımanı komple indirmeden revizyon yapılıyomu acaba?

kmp

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
d veya r milim kaçırma yok