Ötv siz araç almak istiyorum?

çağrı60

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar 2006 corsa c 1.2 essentia easytronic 15 300 kmdeki aracımı model yükseltmek istiyorum.2012 corsa 1.2 yada 1.4 ikiside otomatik olması lazım ve aracı engelli plaka indirimi ile almak istiyorum diğer arabamın üzerine ne kadar vermem lazım bilen varsa yardım edin ?

haydut25

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bayiden sıfır alacaksanız onun hesabını bayi yapabilir ancak.

hazanh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
öncelikkle sanırım tokattasınız alacağınız araç için iyi bir araştırma yapmalısınız tavsiyem büyük şehirlere yönelin..istanbul ankara gibi.. ayrıca indiriminizi raporunuzun yüzdesi belirleyecektir.. mesela biz bu yaz 2004 model 32000 deki reno kangoyu verip 7 kişilik dacia logan mcv aldık enişteme kendisi çorumda oturmakta çorumdaki servis konu ile alakalı tam bilgili olmadığı için 5-6 bin tl lik bir indirim yaparken ben antalya renoda 10000 tl gibi bir rakam indirim yaptırttım ve bu konuda bilgisi olan yetkili satıcı çok az ayrıca çorum reno servisi eski kangoyu 17000 tl ye alırken burada 21000 tl ye aldılar ve cebimizden sadece 800 tl nakit aparat parası ve satış parası çıktı...ayrıca makine mühendisleri odasına çizim v.s. yaptırılacağı için muayene v.s. durumları olacak ve yetkili servis bunları sizden yaptırmanızı isteyecektir muhtemelen..o yüzden servis yetkilisi ile konuşurken her şeyi ince dokuyup sık eleyin

Son düzenleme:

çağrı60

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
zaten diğer aracımda engelli plakalı rapor oluyor yani

hazanh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
zaten diğer aracımda engelli plakalı rapor oluyor yani

rapor olur ama raporun kademesi önemli %20 engelli %30 - %40 -50-60-70 v.s. bu indirimi büyük oranda etkileyecektir..ayrıca bildiğim kadarı ile yeni rapor alınması gerekli belli bir süresi var..bana kalırsa siz ankara veya istanbulda iyi bir servis araştırın konu ile alakalı daha detaylı bilgi vereceklerdir...

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Bir de TOYOTA ile görüşmenizi öneririm. Halen varmı bilmiyorum ama (ben görevdeyken vardı) bir zamanlar TOYOTA engellilere çok güzel imkanlar sunuyordu.

Son düzenleme:

Rotweiler

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.azmiallusoglu.com
Engellilere diye düzeltelim savaş abim istersen ;)