p0170 arıza kodu ve arıza lambası yardım

winner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Değerli bilgilerin için tekrar teşekkürler. Bu cihazı piyasadan nasıl temin edebilirim yönlendirebileceğini link adres v.s. gönderebilirsen sevinirim.

gittigidiyorda 30 liraya mevcut satan. sahibindendede mevcut sanırım. satıcıya elinde olup olmadığını ve hemen kargo yapabilip yapamayacağını sorun öyle alın.bazen sipariş sonrası yurtdışından gelicek diyenler olabiliyor.elinize geçince internetten özellikle torrent sitelerinden torque adlı programın ful versiyonunu inidirin. youtube dan nasıl kullanıldığına dair videolar vardı torque nin olnlarıda izlerseniz her zaman elinizin altında arıza tespit cihazınız ve motor beynindeki bir çok motor değerini gösteren bir aletiniz olmuş olur...

salihd

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Opel corsa b 1.4 p0170 arızası araç benzinde çalışmıyor
Saygıdeğer arkadaşlar.
Opel corsa b 1.4 aracım var bu sabah araç benzinde çalışmadı, marş alıyordu ama, lpg düğmesine basılı tutarak lpg de çalıştırıp, sanayiye geldim, p0170 arızası verdi bilgisayarda, benzin pompası da sağlam, buji ler yeni, arabanın lpg de motor çalışması iyi tekleme vs yok, iyi kaçıyor, arizasını bulamıyoruz ne olabilir
Araç 45-50 kuruş yakıyor lpg de, diğer arıza kodu da p0130 oksijen sensörü arızası sıra 1, yazıyor

winner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Opel corsa b 1.4 p0170 arızası araç benzinde çalışmıyor
Saygıdeğer arkadaşlar.
Opel corsa b 1.4 aracım var bu sabah araç benzinde çalışmadı, marş alıyordu ama, lpg düğmesine basılı tutarak lpg de çalıştırıp, sanayiye geldim, p0170 arızası verdi bilgisayarda, benzin pompası da sağlam, buji ler yeni, arabanın lpg de motor çalışması iyi tekleme vs yok, iyi kaçıyor, arizasını bulamıyoruz ne olabilir
Araç 45-50 kuruş yakıyor lpg de, diğer arıza kodu da p0130 oksijen sensörü arızası sıra 1, yazıyor

manifold biyerden hava alıyordur maf sensörünün ölçmediği hava yani.