Park sensörü montajı hk.

bedri4

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar Edition için arkaya takmak üzere yeni park sensörü aldım bilen arkadaşlara sormak istediğim sensörleri takmadan mı boyatmak gerekiyor yada montajdan sonra mı boyanır ikinci olarak ta ve sanayide mi boyatayım. Şimdiden teşekkürler

Flesius

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Park sensörü montajı hk.

Takmadan boyatılır. Aracınızın boya kodunu boyacınıza verin boyatın sonra takın. Taktıktan sonra boyanmaz.

Saniyide boyatma konusunda bir şey diyemem ama güvenilir bir yerde boyatın, ton farkı çıkarsa canınız sıkılır.

Hayırlı olsun.

farukefe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

sensörleri henüz takmadıysanız boyayla ugraşmayıp tampon altındaki siyah plastige takmanızı öneririm. Orjinal gibi durmasa da orjinale yakın görünür, ben aracı alırken o plastik parçaya takılamaz .. vs söyledikleri için tampona taktırmıştım ama daha sonra başka araçlarda görünce pişman oldum. size tavsiyem iyice araştırıp o bölgeye taktırın

bedri4

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

farukozkaplan link' Alıntı:
sensörleri henüz takmadıysanız boyayla ugraşmayıp tampon altındaki siyah plastige takmanızı öneririm. Orjinal gibi durmasa da orjinale yakın görünür, ben aracı alırken o plastik parçaya takılamaz .. vs söyledikleri için tampona taktırmıştım ama daha sonra başka araçlarda görünce pişman oldum. size tavsiyem iyice araştırıp o bölgeye taktırın

Bende aslında tam olarak o yere katmak istiyorum hatta sensörler geldi montajı ertelemiştim konuyu araştırmak için. Peki sorun olur mu ki çalışmasında? Plastik bir kablo kanalını siyah bölgeye geçici olarak tuturup sensörlerin verimli çalışıp çalışmadığını denedikten sonra tamponu delerim :) havalar az ısınsın ki montajı ben kendim yapayım. Aldığım sensörler sadece sesli uyarı verdiği için ses düzeneğini de bagaj kısmına mote edip önlere ekstra o kabloyu çekmeyeyim diyorum. Ne dersiniz.

business1981

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bencede o siyah bölgeye yaptırın. benim araca yaptılar çok güzel oldu. hatta ilk takılacağı zaman acaba çok mu altta kalıyor diye düşündüm. bence en iyisi bu siyah yer...

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bedri4 link' Alıntı:
Bende aslında tam olarak o yere katmak istiyorum hatta sensörler geldi montajı ertelemiştim konuyu araştırmak için. Peki sorun olur mu ki çalışmasında? Plastik bir kablo kanalını siyah bölgeye geçici olarak tuturup sensörlerin verimli çalışıp çalışmadığını denedikten sonra tamponu delerim :) havalar az ısınsın ki montajı ben kendim yapayım. Aldığım sensörler sadece sesli uyarı verdiği için ses düzeneğini de bagaj kısmına mote edip önlere ekstra o kabloyu çekmeyeyim diyorum. Ne dersiniz.
Bence kabloyu öne cekin
Yoksa arkada oturanlarin kafasi şişiyor cok tiz bi sesi var çunku.

bedri4

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

business1981 link' Alıntı:
bencede o siyah bölgeye yaptırın. benim araca yaptılar çok güzel oldu. hatta ilk takılacağı zaman acaba çok mu altta kalıyor diye düşündüm. bence en iyisi bu siyah yer...

Aracınızın dan bir foto çekip paylaşırmısınız ban de kopya çekeyim.

bedri4

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

BÜLENT link' Alıntı:
Bence kabloyu öne cekin
Yoksa arkada oturanlarin kafasi şişiyor cok tiz bi sesi var çunku.

İmkanlarım el verince navi takmayı planlıyorum geri görüş kablosu ile birlikte hallederim onuda.

farukefe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bedri4 link' Alıntı:

aynen katılıyorum. bende de hoparlör bagaj kısmında ses gayet iyi geliyor. ekran olsa belki öne çekebilirdiniz ama sadece sesli uyarı veriyorsa bence gerek yok. sensörleri de plastik parçaya takmanızın sorun olacağını sanmıyorum. Taktıran arkadaşlar bilgi verebilirse daha aydınlatıcı olur

metinmb407

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

business1981 link' Alıntı:

Foto eklemeniz mumkun mu?