Paspas altinda islaklik

talzun

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhabalar bugun arabamin paspaslarini silkelerken sofor tarafinda paspasin altinda resmen su vardi kalorifer taraflarina baktim her yer kuru sanki yerden kayniyormus gibi su var acaba arka cam silecek su hortumu oradanmi geciyor

semia

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Murat bey eğer su eksiltmiyorsa tahliye kanlları tıkalıdır,yağmur yağdı ise son günlerde o su paspasa akıyordur.

Mustafaeren

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
usta ya kalorıfer petegın patlak calııstır bı bak aracında su azalması varmı onu kontrol et yada kı buyuk ıhtımal bu yagmus su gıderlerın tıkalı kaputu acınca cam ıle motor ıcı kısımı arasında yagmur gıderlerı var tıkandı ıse onlar ordakı contalar eskıdıgınden arac ıcrısıne su almıstır halının kurutulması lazım tabanı curutursun benım corsada basıma geldı o taban halısında sunger var kalın yaklasık 1 kova su cıkarttım ben ordan ona gore

talzun

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Asiri su eksiltmesi yok tabandaki su miktari cok fazla onu kurutmakda bu mevsimde mesele hali cekmis suyu hem hali paspasda paspasi sikinca kopuklu su cikiyor acaba dediginiz gibi su kanallarimi tikandi dun arabayi yikatmisdim o kanallari kendim acablilirmiyim acaba

Mustafaeren

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abı kanallardan gırmıs demekkı su araba yıkanırken yagmurda hep ıcerı almıs sana tavsıyem taban dosemesını sök bence yoksa bı kokmaya basşalrsa hem kokusu cıkmaz hemde tabanı curutur..
anlamanın en guzel yoluda evden 1 kova su doldur yanında bırı olsun abı sen pedalların oraya eğil bak sesıde dınle yukardan bırı caama su dokmeye baslasın kanallara dogru tam yerını anlarsın zaten..
temızleme olayıda kendın temızleyebılırsın tabıkıde en guzel temızleme ve ıcerı gıren suyu kesmenın yolu ılk sılceklerı sökceksın abı sonra kaputu kaldırıp sılceklerın ordakı sıyah parcayı vıdalarından sök sonra iç kısımdakı tüm çöp v.s cıkart sıyah cam sılıkonu al bunları yapmadan once ve ıslak olmasın soktugun kısım eger cöplerı aldıktan sonra ıslaklık kalır ıse fon makınası ıle kurut delıgı şiş yontemı ıle ıyıce temızle ve sıyah sılıkon ıle yagmur kanalının ordan aracın ıcıne gıren kablo boru vs. yanlarını ıyıce sıyah sılıkon ıle doldur daha sonra gerı toparla bı dahada yapmaz zaten...

talzun

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yardimlariniz icin cok tesekkurler arkadaslar ancak taban haricinde her yer kupkuru taban dosemesini sokemedim acaba arka cam suyu hortumu tabandan geciyorda o mu patladi

Mustafaeren

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arka cam suyu tavandan gecer zaten su gırdıgı yer bellı sadece sofor tarafını ıslatır dedıgım gıbı tabanı sökun yoksa curume ve kokunun önune gecemezsınız

0111002002

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yardimlariniz icin cok tesekkurler arkadaslar ancak taban haricinde her yer kupkuru taban dosemesini sokemedim acaba arka cam suyu hortumu tabandan geciyorda o mu patladi
Halıyı sökmesende oto yıkamacına git ıslak elek. süpürge ile çeksinler. Benim yolcu mahalinden su girmişti ve koltuğu söktürüp elek. süpürgesi ile suyu çekmiştik. Ve müdahalede geç kalıyorsun hocam...

nightknight

Kayıtlı Kullanıcı
28-Giresun
Siteyi ziyaret et
Aynısı başıma gelmişti ön yolcu tarafı su içinde kalmıştı.suçlu kalorifer peteği çıktı delinmişti.3 gün boyunca uğraştım kurutmak için berbat bir durumdu.Zemin halısının plastik aksamla birleşme yerlerinde sararma veya ıslaklık var mı?kalorifer peteği gibi geldi bana,geçmiş olsun.

ahmetokur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Forumda bir arkadaşın daha başına gelmiş, sorun kalorifer peteğinde çıkmıştı.
Murat bey sorunu çözdükten sonra buraya sebebini yazarsanız seviniriz.