Pedal yerlerindeki led aydınlatma

muebbet

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Selamlar abiler kardeşlerim, ben 1 ay önce pedal yerlerini mavi led ile sigortadan elektrik alarak led taktrdım ama sağ taraftaki led bazen temazsızlık gibi yanıp sönüyor azalıyor ışığı, voltaj düşüklüğü nedeniyle gibi bir izlenimi var? yapan ustaya gtürdüm kablolar sağlam görünür bişi yok dedi ama sinirimi bozuyor yanıp sönen bir led sökücem az kaldı.. sizce sorun nedir Teşekkürler.

rpsykho

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben elektronik okuyorum aslında görmeden pek bi yorum yapılmaz ancak tahmin yürütmek gerekirse voltaj fazla geldiğinden led de bi sorun olmuş olablir yada voltaj az geldiğinden led yine aynı tepkiyi gösterebilir

muebbet

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
ben elektronik okuyorum aslında görmeden pek bi yorum yapılmaz ancak tahmin yürütmek gerekirse voltaj fazla geldiğinden led de bi sorun olmuş olablir yada voltaj az geldiğinden led yine aynı tepkiyi gösterebilir

Bende voltaj azlığından şüpheleniyrm ama sadece sağ tarafta olması temassızlık hissi veriyor.. yani pedalların olduğu yerde bir sorun yok ama yan tarafta frene bastığımda yada yokuşta kalkrken çıkarken oluyor buda voltaj azlığı gibi geliyor dediğin gibi.. Bi ara görüşünce gösterim :) geçen bulşmaya salak gibi katılamadm :)

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
Bende voltaj azlığından şüpheleniyrm ama sadece sağ tarafta olması temassızlık hissi veriyor.. yani pedalların olduğu yerde bir sorun yok ama yan tarafta frene bastığımda yada yokuşta kalkrken çıkarken oluyor buda voltaj azlığı gibi geliyor dediğin gibi.. Bi ara görüşünce gösterim :) geçen bulşmaya salak gibi katılamadm :)
şase ıyı almıyor olabılır yada led sızlere ömur son gunlerını yaşıyor yakındır hıc yanmaz

muebbet

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Ledi 1 ay oldu alalı belkide dandik ma malum çin!

umutcan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
slm walla sizin gibi sorunları olanlara gıpta ediyorum nelerle ilgilenip uraşıyosunuz bide kafaya takıyosunuz harbi helelal olsun benarabayı alalı biray oldu sadece filim yaptıra bildim beceripde bi marşbiryel ve içaydınlatma led gibi şeyleri anca ahnasıl yapabilirim ötesine gecemiyorum zaman bile bulamıyorum size anca gıpta edrim

muebbet

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Valla abi zaman işi değil bu bende hem iş hem aöf hemde herakşam kursla bunları yapıyorum istemekle önem vermekle alakalı..