piano black kaplamam

Emrah64

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
i.hizliresim.com
arkadaşlar merhaba dün itibari ile kapı direklerimi piano black yaptırmıs bulunmaktayım yapılan kaplamanın üst düzey bir kalitede kaplama oldugunu söyledi usta en güzel özelligi cizilmemesi (bilmişyorum ne kadar dogru kullandıkca görecegiz) ve cizilmedigini de usta bana gösterdi aslında ciziliyor ama sıcagı görünce malzeme cizigi kaybediyor ve dedim hemen yap :)bunlarda fotoları telefonum yanımda olmadıgı icin arkadasımın telefondan cektim fotolar cok net olmasada belli oluyor aradki fark ama cok güzel bir uygulama oldu tüm arkadaslarıma tavsiye ederim kapı eşiklerinede cizilmemesi icin folyo cektirdim onun icin aracı komple dısarda cekmek nasip olmdı iş biraz uzadı aksama kaldık ilk fırsatta komple foto yükleyecegim ha bu arada da kapı kolundaki kapı kilidinin yuvarlagınıda piano black yaptırdım ama foto cekmeyi unutmusum :) saygılar
[img=450x600]http://u1312.hizliresim.com/1j/r/vtglw.jpg[/img]
[img=450x600]http://u1312.hizliresim.com/1j/r/vtgm5.jpg[/img]
[img=450x600]http://u1312.hizliresim.com/1j/r/vtgmk.jpg[/img]

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Ynt: piano black kaplamam

Ooo Emrahcım çok şık olmuş, arabaya da on numara gitmiş. Güle güle kullan. :)

Nasıl yaptılar uygulamayı bir de sana maliyeti ne oldu?

DERSİMLİ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Gayet şık duruyor. İyi günlerde kullan.

Emrah64

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
i.hizliresim.com

GNSpower link' Alıntı:
Ooo Emrahcım çok şık olmuş, arabaya da on numara gitmiş. Güle güle kullan. :)

Nasıl yaptılar uygulamayı bir de sana maliyeti ne oldu?
öncelikle cok tesekkür ederim abi malzeme kendinden yapışkanlı bir malzeme usta direkleri ölcüp malzemeyi ona göre kesti ve ısıtıcı ile iyice yapıstırdı ve fazlalıların birazını alıp birazınıda direklerin kenarlarındaki yumusak lastiklerin arasına koydu cok ince detay isteyen bir uygulama onun icin ugrasmak istemedim ama saglam bir uygulama oldu en cok ugrastıranda ayna kısmı oldu ve oranın fotosunu cekmeyi unutmusum insallah ayrıntılı olarak cekip yükleyecegim fiyat konusunda da 4 kapı eişi dahil 50 tl gibi bir maliyeti oldu bana biraz fazla geldi ama bir kac yere daha sordum kapı eşiği haric 50 tl istediler kendim ugrasmak istemedigim icin 50yi bayıldık:)

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

Emrah64 link' Alıntı:
öncelikle cok tesekkür ederim abi malzeme kendinden yapışkanlı bir malzeme usta direkleri ölcüp malzemeyi ona göre kesti ve ısıtıcı ile iyice yapıstırdı ve fazlalıların birazını alıp birazınıda direklerin kenarlarındaki yumusak lastiklerin arasına koydu cok ince detay isteyen bir uygulama onun icin ugrasmak istemedim ama saglam bir uygulama oldu en cok ugrastıranda ayna kısmı oldu ve oranın fotosunu cekmeyi unutmusum insallah ayrıntılı olarak cekip yükleyecegim fiyat konusunda da 4 kapı eişi dahil 50 tl gibi bir maliyeti oldu bana biraz fazla geldi ama bir kac yere daha sordum kapı eşiği haric 50 tl istediler kendim ugrasmak istemedigim icin 50yi bayıldık:)

İyi iyi Allah içine sindirsin, sonuçta 50 lira kabul edilebilir bir rakam, hele ki işçilik seni tatmin ettiyse. :)

Emrah64

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
i.hizliresim.com

GNSpower link' Alıntı:
İyi iyi Allah içine sindirsin, sonuçta 50 lira kabul edilebilir bir rakam, hele ki işçilik seni tatmin ettiyse. :)
usta bayagı bir ugrastı abi onun icin aksam ettik ama usta gercekten cok temiz ve titiz calısan biri işçiligi cok güzel direkler sanki orjinal gibi duruyo aldıgı ücretin de hakkı olduguna inanıyorum cünkü cok ugrastı hele aynalar illallah ettirdi kendim yapmaya kalksam herhalde 1 günde bitiremem

firstemperor1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

çok yakışmış. yapılması gerekenler arasında. aklımda sürekli olan vakitsizlikten yaptıramadığım uygulama. en kısa sürede stop karartma ve kapı direklerini yaptıracağım.

ulas79

Kayıtlı Kullanıcı
09-Aydın
Siteyi ziyaret et

Maşallah, güzel olmuş.