pıoneer deh-7950(aldım),JBL 75. 4 amfi,pıoneer 460W bir çift kolon,pıoneer 1200W sub?

egoastra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
digicom garantisi ile al.. 300den fazlada verme.. piyasada çok daha ucuza bulursun ama fazlada ucuza kaçma..

(satkomando isimli üyemiz öz abi gibi gördüğüm bi abimdir mahallemden.. çok güzel tesisat çeker.. ben ona çektirdim tesisatı :) )

SATKOMANDO

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.leysamtan.com
digicom garantisi ile al.. 300den fazlada verme.. piyasada çok daha ucuza bulursun ama fazlada ucuza kaçma..

(satkomando isimli üyemiz öz abi gibi gördüğüm bi abimdir mahallemden.. çok güzel tesisat çeker.. ben ona çektirdim tesisatı :) )
emrecim yeme beni bu merak adama herşeyi yaptırıyor :)

servetdilek

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
k. bakmayın,nete giremiyordum 2 haftadır fln..oval hoparlör koydurmasam da şimdilik woofer la amfiyi alsam sonra da ön kapıya component alsam nasıl olur..

gentleman_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
k. bakmayın,nete giremiyordum 2 haftadır fln..oval hoparlör koydurmasam da şimdilik woofer la amfiyi alsam sonra da ön kapıya component alsam nasıl olur..
on kapıya degıldı panzıdotu dellırıp oraya koysan cok guzel olur benımkı o sekkılde companetı ıyı dusunmussun

servetdilek

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arka orjinal pandizotumu kestireyim, bi sorun çıkarmaz mı?(yani bide boşu boşuna orjinali kestirmeyim..bi 50 60 ytl civarı açığım var tamamlayınca alcam amfiyi..

fellatore

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arka orjinal pandizotumu kestireyim, bi sorun çıkarmaz mı?(yani bide boşu boşuna orjinali kestirmeyim..bi 50 60 ytl civarı açığım var tamamlayınca alcam amfiyi..
sadece hoparlorlerı koyacaksan onlara uygun kutu yaptır ya da hazır satılanlardan al pandızota vıdalat derim ben... benim hatchbakc ama ben de kutu yaptırdım zaten koltuk kafalıklarından gorus kapanıyordu anca o kadar yer tuttu...

servetdilek

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bana sıfır veya 2.el(tabi temiz olmak şartıyla:D) jbl 75.4 bulabilecek arkadaşlarımız,abilerimiz varmı? bulamıyorum ben güzel bir amfi..