Pioneer DEH-P3050UB Nasıldır ???

Volkan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.raksotek.com
Bu ürün DEH-4000UB adıyla Türkiye piyasına girdi... Sadece uzaktan kumandası yok fakat RDS var... hepsiburada.com'da görebilirsiniz...

Ben şimdiki CD çalarım olan DEH-P40MP'yi alırken aslında DEH-4000UB'yi incelemek için gitmiştim... Fotoğraflarda çok şık olmasına rağmen bazı eksi yönde özellikleri vardı...

Şöyle ki:

Üzerinde radyo hafıza tuşları yok... Ortada ki büyük ses açma-kapama düğmesi aynı zamanda bir joystick görevi görüyor... Cihaza bakmadan cihaz üzerinde işlem yapmakta pek mümkün değil... Hemen hemen her şey bu düğme ile oluyor... Radyo hafızasını bile bu düğme değiştiriyor... Yani bu düğmeye bir şey olduğunda büyük sıkıntı olacaktır... Yaklaşık 9 sene önce spottan garantisiz aldığım ve birkaç ay önce elden çıkardığım Pioneer müzik setini son birkaç yıl sadece kumandayla kullanmak zorunda kaldığımdan bu duruma yabancı değilim... Ayrıca DEH-4000UB yerine uzaktan kumandalı DEH-3050UB aldığınızda uzaktan kumanda AAA kalem pil yerine büyük saat pili ile çalışacağından ayrıca bir masraf olacaktır...

Bunları göz önünde bulundurarak DEH-P40MP ile aynı fiyat olmasına rağmen bu ürünü almaktan vazgeçtim... Bilginiz olsun diye paylaşmak istedim...

Son düzenleme:

karakas44

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bilgi için teşekkürler.Zaten bende başka birşey aldım :)