Plaka Yenileme

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
app mühürsüz plakalardan bahsediyor olabilir arkadaş

Aynen öyle zaten o plakaların da cezası var. Resmi bir şey değil ki... bana göre kesinlikle app plaka basan takanların araçları men edilmesi gerek. Kafana göre bir plaka al dolan dur... kim bilecek?

arif06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aynen öyle zaten o plakaların da cezası var. Resmi bir şey değil ki... bana göre kesinlikle app plaka basan takanların araçları men edilmesi gerek. Kafana göre bir plaka al dolan dur... kim bilecek?

Bizimkisi Resmi Emniyet bilgisi dahilinde iş. Özellikle eskisi alınıyor, araçta plaka yenilemesi yapıldığı sisteme işleniyor.

APP direk kişiye özel ne istenirse yapılan bir iş. Hiçbir yazı, karakter standardı olmayan sırf güzel görünmesi için yapılan uygulama. Bazen bu APP' lere nette mühür bastıranlar oldu diye yazılıyor ama tamamiyle resmi olmayan ve sahteciliğe giren bir iş.

Neyse biz doğrusunu yapalım işimize bakalım değilmi Nadir Abi? :)

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Bizimkisi Resmi Emniyet bilgisi dahilinde iş. Özellikle eskisi alınıyor, araçta plaka yenilemesi yapıldığı sisteme işleniyor.

APP direk kişiye özel ne istenirse yapılan bir iş. Hiçbir yazı, karakter standardı olmayan sırf güzel görünmesi için yapılan uygulama. Bazen bu APP' lere nette mühür bastıranlar oldu diye yazılıyor ama tamamiyle resmi olmayan ve sahteciliğe giren bir iş.

Neyse biz doğrusunu yapalım işimize bakalım değilmi Nadir Abi? :)

Aynen yasa neyse o... başka değil. ;) Allah kimseyi doğru yoldan ayırmasın :D (ulem biraz siyasi bir mesaj oldu) hehehehehe

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
basıcak yollicak . geçen ben plaka değiştirdim emniyetin içinde app yapıolar. bi sorun olmuo yani.

Şimdi misal benim aracımın plakası değilde başka bir plaka istedim yolladı. Bende aracıma taktım yola devam. Taki biri çevirene kadar. Aslında sakıncalı bir durum bence bu isteyen istediği plakayı alır takar kullanır.

kRm

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Şimdi misal benim aracımın plakası değilde başka bir plaka istedim yolladı. Bende aracıma taktım yola devam. Taki biri çevirene kadar. Aslında sakıncalı bir durum bence bu isteyen istediği plakayı alır takar kullanır.

ruhsat change yapılıo ikiz ehliyet veriliyo şase kopyalanıo plaka mı yapılmicak abi.