Plakalık Olmadan Plaka Takma

itechin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben arabayı aldığımda eski sahibi yaptırmıştı..metal bir levha yaptırmış onu tampona vidalamış.sonra plakayı onun üstüne yapıştırmış.Böylece ilerde plakayı söktüğünüzde tamponda silikon izi felan olmaz..

erdem/astra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben APP plakayı aksesuarcım da siyah silikon ile yapıştırdım. çok sağlam oldu sökülünce de leke falan yapmaz sonuçta şeffaf silikon.
snv31565d.jpg

Yiğit18

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
siyah silikon ve çift taraflı banta ek olarak kenarlarını geçici olarak bantla tampona yapıştırın 1 gün dursun beton gibi sağlam olur benimki öyle

emrx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim aracta silikon +cıft taraflı bant var plakaların kenerlarını kesıp yapıstırdım bahausta 23 kg kadar tasıyan bır cıft taraflı bant var fıatı 9 tl gıbı bırsey.40.000 km dır kulllanıyorum sorun yok tavsıye ederım
Bu bantın markası ne acaba ?

09SLYMN89

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben 2 gün önce patex'in çift taraflı bantı ile yapıştırdım hiç düşcek gibi deil:D

ede-46

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu bantın markası ne acaba ?

markası aklımda yok ama oto aksesuar bölümünde var eger bulundugunuz yerde varsa bır bakın bantın uzerınde yazıyor zaten 23 kg daha duvara ayna tablo fılanda yapıstırılabılıyor ıstersenız bır bakınız.
kolay gelsın

alpmurat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
Ben çift taraflı bant aldım. Onu yapıştırdık üzerinede setapxxx (soner arkadaşımız) silikon geçti. Canavar gibi oldu. Arabayı 10. yıkatışım basınçlı su ile özellikle plakalara tutuyorum oynama bile yok. Özellikle plakalığım çok ses çıkartıyordu uyuz ediyordu beni. Fakat yanlarını tinerle silmeyi unuttuk şimdi de elim böyle şeylere yatkın olmadığı için korkuyorum arabaya gelir diye silemiyorum

emrx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
markası aklımda yok ama oto aksesuar bölümünde var eger bulundugunuz yerde varsa bır bakın bantın uzerınde yazıyor zaten 23 kg daha duvara ayna tablo fılanda yapıstırılabılıyor ıstersenız bır bakınız.
kolay gelsın
Burda Yok :(

09SLYMN89

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben çift taraflı bant aldım. Onu yapıştırdık üzerinede setapxxx (soner arkadaşımız) silikon geçti. Canavar gibi oldu. Arabayı 10. yıkatışım basınçlı su ile özellikle plakalara tutuyorum oynama bile yok. Özellikle plakalığım çok ses çıkartıyordu uyuz ediyordu beni. Fakat yanlarını tinerle silmeyi unuttuk şimdi de elim böyle şeylere yatkın olmadığı için korkuyorum arabaya gelir diye silemiyorum

Keşke unutmasaydın hoş duruyor beyaz beyaz:)