Playboy VEC

RIDVAN1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
olsun bana zararı var kaldır Rıdvan.:D benim enişte var Gaziantepli konuşmaları çok hoşuma gidiyo....

Tamam Aam Kaldırak Biz Bu Plakayı Esasta :D:D Enişten Baş Göz Üstüne ;) Gelirsen İnşallah Birgün Antepe Kardeşim.

VecTraTöR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kazasız belasız kullanın.. bence de body den önce logo iptali yay ve jant öncelikli olmalı her biri ayrı yakışıyor vectraya

RIDVAN1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kazasız belasız kullanın.. bence de body den önce logo iptali yay ve jant öncelikli olmalı her biri ayrı yakışıyor vectraya

Zaten Body Vs. Marşbiyel Ek Böyle Şeyleri Hiç Sevmem Ve Takmam. Kesinlikle Bende Zaten Sadece Yay Ve Jant Giricem Logo İptalinide Düşünoyurm.

misyon

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
araban çok iyi gözüküyor maşallah ama kızmassan birşey söyleyim eksoz cıkışı biraz göze batıyor çift çıkışlı başlık takarsan daha hoş gözükür bence cdx görüntüsü olur

Terror_Squad

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Daha önceden bende vardı aynısından yay şart bu araçlara ve logosuz ön panjur yaptıgın zaman çok tutluyor tek ufak bir aksesuarda vectra b2 arka tampon ve yan marspiyerleri koyup gt jant ve yay attıgın zaman satmaya kıyamazsın ... :D

RIDVAN1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
araban çok iyi gözüküyor maşallah ama kızmassan birşey söyleyim eksoz cıkışı biraz göze batıyor çift çıkışlı başlık takarsan daha hoş gözükür bence cdx görüntüsü olur
Abi Öncellikle Yorumun İçin Teşşekür Ederim. Abi Çift Çıkışlı Eksoz Fazla Sevmiyorum Eskide Kaldı Artık Ama Arabayı Yere Bastığım Zaman Kesinlikle O Görüntü Çok Düzelecektir. Fark Edecektir. Sağol Abicim. Önerin İçin.

RIDVAN1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Daha önceden bende vardı aynısından yay şart bu araçlara ve logosuz ön panjur yaptıgın zaman çok tutluyor tek ufak bir aksesuarda vectra b2 arka tampon ve yan marspiyerleri koyup gt jant ve yay attıgın zaman satmaya kıyamazsın ... :D

Öncellikle Vectracı Kardeşim Yorumun İçin Sağolasın Eyw.
Logosuz Ön Panjur İnşallah Yapıcam. Aracım VectraB1 Ne Gerek Var.B2 Tampona Marşbiyele. Özenti Gibi :D:D Ben Bu Halini Çok Seviyorum İnşallah Yaydan. Ve Janttan Sonra. Çok Hoş Olucak.