polo-fiesta ?

osmannn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar bu iki aracın birbirine göre artı ve eksileri neler ? Size göre hangisi tercih edilmeli ? Corsa'yı katmayalım lütfen.

DÜZ VİTES 2013 polo 1.2 tdi trendline - DÜZ VİTES 2013 fiesta 1.5 tdci trend

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Polo çok matah bir araç değil bana göre ama fiesta için bunu söylemek zor. Yakar lakin hakkını da sonuna kadar verir.

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Kalite ve sağlamlık bakımından Polo daha öne çıkar. Fiesta yenilenen yüzü ile şirin bir görünüşe kavuştu ama kalite bakımından eskisi gibi geride kaldığını duydum.

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Polo çok matah bir araç değil bana göre ama fiesta için bunu söylemek zor. Yakar lakin hakkını da sonuna kadar verir.

Bu tür araçlarda yakıt ekonomisinin ilk planda olduğunu göz ardı etmemek lazım ;)

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Bu tür araçlarda yakıt ekonomisinin ilk planda olduğunu göz ardı etmemek lazım ;)

Savaş abi polo ile otomatik vitesli bir araç ile Kırşehir e gittim yemin ederim dinden imandan çıkardı beni :D ben hayatım da böyle bir araç görmedi ya... bağırıp gitmeyen bir araç :D

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hukuk bürosunda işe başladım. sadece icralık arabalarla ilgileniyoruz geçen hafta içinde 2 tane haricen araba sattım. biri fiesta diğeride polo. fiesta titanium'duda x paketmiydi bilmiyorum. otoparktan çıkartıp getirdim acayip hoşuma gitti. seriliği falan gayet iyiydi. poloda comfortline olanındandı ama fiesta inanın daha tok geldi gözüme...

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Savaş abi polo ile otomatik vitesli bir araç ile Kırşehir e gittim yemin ederim dinden imandan çıkardı beni :D ben hayatım da böyle bir araç görmedi ya... bağırıp gitmeyen bir araç :D

Sen alıştın tabi 1600 cc lik baba Astra'ya :). Ben de yazın 1600 cc otomatik bir Honda kullandım, virajlı yolda sık sık vites değiştirmesinden rahatsız oldum, aynı yolda bizim otomatik vitesli 22 senelik emektar sık sık vites değiştirmiyordu çünkü bizim emektar 2000 cc ;). Yani araçların teknik özellikleri farklı.

mustaferbil

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
polo her ne kadar donanım olarak bomboş olsada ben poloyu tercih ederdim. inanılmaz az yakıyor.

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Sen alıştın tabi 1600 cc lik baba Astra'ya :). Ben de yazın 1600 cc otomatik bir Honda kullandım, virajlı yolda sık sık vites değiştirmesinden rahatsız oldum, aynı yolda bizim otomatik vitesli 22 senelik emektar sık sık vites değiştirmiyordu çünkü bizim emektar 2000 cc ;). Yani araçların teknik özellikleri farklı.

Şu bir gerçek ki abim silindir hacmi büyük ve güçlü bir araçtan inip bir alt kademe araca binince insan gerçekten çok bocalıyor. Özellikle gaz pedalını resmen kullanamaz duruma geliyorsun. Çok kez yaşadım bunu ama buna karşın daha güçlüsüne kullandığın zaman da ilk dediğim şey ulan bizim araç at arabası sanırım diyor insan :D

bacadir68

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Fiesta polo'dan daha donanımlı bir araç. 2012 fiesta kullanıyoruz inanılmaz bir yol tutuşu var. Bizim aracımızda satılıktır. İkinci el temiz bir araç düşünürseniz 19'una kadar uygun fiyatlı vereceğim bilginiz olsun.

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi