Prins Kit Taktırıcam, İstanbul'da Nerede Yaptırmalıyım?

hemso

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar Aracım 2008 Model Corsa D Otomatik Cosmo. LPG kit olarak Prins markasında karar kıldım. Ama İstanbul'da bunun montajını hangi servis daha iyi yapar tecrübelerinizden faydalanmak isterim.

ufuk19

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba,

İstanbulda hangi servis yapar bilmiyorum ama prins marka gerçekten mükemmel bir kittir. Bende astra var brc kullanıyorum. Babamda jetta var prins kullanıyor. Yaklaşık 1 yıldır kullanıyoruz hiç bir problem yaşamadık prinsle ilgili.Kesinlikle tavsiye ederim.

Mel-a-ku

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
maslak TGS OTOGAZ. ben de taktırdım prins. ekim 2009 da taktırdım. yaklaşık 17 bın km yol gıttım. ne bır ayar ne baska bısey yaptırdım ılk gun gıttım taktırdım. 3 saat cıvarı surdu montajı. o gun bu gundur gaz almak dışında bısey yaptırmadım.

abalamaz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bostancı sanayi sitesinde çetinsayotogaz var.prince takıyorlar.bende insignia ya takdırmayı düşünüyorum.hiç bir sorun çıkmıyormuş.

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
birde recep usta var adam fx35 cayanne falan her tür araca prins takıyor.. konusunda uzman yurtdışında subaru servisinde çalışmış bilhassa ordada prins lpg kitleri takıyormuş..

mertkaan01

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
prins ve teleflex en kaliteli kit sanırım.hollanda malı yakıt değerleri nasıl acaba.montajı farklı oluyomuş heralde