REC's Bonito (:

tff2525

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: REC's Bonito :)

Bu aracı sanki ben oltuda gördüm. Doğru mu .birde bu turuncu farı nasıl yapacam .siyah astra j ye bu turuncu far nasıl olur .erzurumda nerde yaptırabilirin

REC1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Maalesef bu aracımla hiç Oltu'da bulunmadım...

Gündüz farı için: internetten turuncu ampul siparişi vereceksiniz. Ampul tipi  T20. Ardından ramazan sonuna kadar Erzurum'da olma ihtimalim yüksek, bana ulaşırsanız 5 dakikada takarım.  Servise gitmenizi tavsiye etmem çünkü farı sökmeye kalkıyorlar bunun için. Sitemizde ''eforgin'' nickli Ergin Bey var, o da Erzurum'da. ևok çekti bu ampuller yüzünden, en son birlikte hallettik ve şimdi sorunsuz kullanıyor. Görürse yazar buraya da...

֜rün şu:

http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-aksesuar-tuning-otomobil-arazi-araci-carub-t20-tip-turuncu-sisman-park-ampulu-aks0403060-107663642/detay

Not: Bu satıcıyı tanımıyorum, linki örnek olsun diye koydum ''Carub Turuncu T20'' diye aratırsanız farklı yerlerde de bulabilirsiniz...

tarantr

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

MAŞALLAH :)

tff2525

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

kardeşim siparişi şimdi verdim carub t20 turuncu haftasonu yada hafta içi erzurumda müsait olursan buluşalım.iyi denk geldi .ilgine teşekkürler birde isim ve cep tel pm atarsan memnun olurum .birde siyahda nasıl duracak merak ettim ama forumda göremedim uygulamış olan. fatih öztaş

REC1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

tarantr link' Alıntı:

Teşekkür ederim, sağolun :)

tff2525 link' Alıntı:
kardeşim siparişi şimdi verdim carub t20 turuncu haftasonu yada hafta içi erzurumda müsait olursan buluşalım.iyi denk geldi .ilgine teşekkürler birde isim ve cep tel pm atarsan memnun olurum .birde siyahda nasıl duracak merak ettim ama forumda göremedim uygulamış olan. fatih öztaş

Tamamdır, gelin halledelim, özelden yazıyorum detayları :)

niko22

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Siyah araçta beyaz daha güzel durur kanımca.