Red Corsa C - By Karakas

karakas44

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İşte nihayet bende aracımı yayınlayabildim arkadaşlar.Aslında hafta sonu daha güzel resimler çekerek yayınlamak istemiştim ama olsun,fazla bekleyemedim.Araç İmzamdaki halinden bu hale geldi.Bayağı uğraştım ve bana göre çok hoş oldu.Az biraz eksiğim var ama kaynak tükendi maalesef :eek:.Onlar için biraz para toplamam lazım(Chiptuning,ledli stop,spoiler ve arka tampon eki) ;) Yorumlarınız için şimdiden çok teşekkürler :p

Mod Listem

Momo Corse 16" Jant ,195/45/16 Nankang NS2 hız lastikleri , Momo T2000 paspas seti , Özel yapım tampon , Junyan Angel , Mercekli sisler , Mtec 4750K kısa ve uzun ampuller , Sisler Narva beyaz ampul (yakında mtec 4750K olacaklar) , M3 Tip ayna ,kapı çıtaları,kapı kolları,ayna, ön ve arka tampon boyandı , Navitech 8600MDT double din mp3,divx çalar , Sony 17CM hoparlör.Aklıma bunlar geldi şimdilik.

Son düzenleme:

bacadir68

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
herşey iyi hoş ama yan etekler çok boş kalmıs bence. ilk işin oraya el atmak olsun

Mel-a-ku

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
karakas sonunda :) valla bu tamponu teperek çok şey kaçırmısız, ama o resimdeki hali pek para eder durmuyordu :D

navitech olayını kaça yaptırdın çok hoş olmuş. güle güle kullan. kız gıbı maşallah..

bacadir68

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hadi bakalım. tuning de sınır yok bilirsin. aman tercihlerini dikkatli yap :D

gh912

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
cok sade ,abartıdan uzak ve güzel modifiye edilmiş bir araba Allah kaza bela vermesin

karakas44

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
karakas sonunda :) valla bu tamponu teperek çok şey kaçırmısız, ama o resimdeki hali pek para eder durmuyordu :D

navitech olayını kaça yaptırdın çok hoş olmuş. güle güle kullan. kız gıbı maşallah..

Walla uğraştım biraz tampon için.İlk aldığımda benimde içime sinmedi pek.Sağolsun satan arkadaş ilgilendi bir yere gittik orada fiberci ve boyacı ile halloldu işler.Navitech ikinci el aldım 450 YTL , Sony hopalörlerle baraber 200 YTL verdim montaj dahil.Yani total 650 YTL oldu.Ve gayet güzel ses alıyorum.Ses , bas boğulmuyor memnun kaldım.Ön kapıdakiler yetmiyo gibi onlar içinde uzun vadede planlarım olacak kısmetse.

Harunde

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bence çok hoş olmuş eksikler belli yavaş yavaş olur inşallah
güle güle kullanın