renault captur-astra nın sesini kıstı

REC1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: renault captur-astra nın sesini kıstı

Tolga KARACA link' Alıntı:
merak ettim çünkü, bendeki Stepway ile Astra 1.3 kapışsa ne olur diye, Stepway Captur un gariban verisyonu ama motorlar aynı  011zaa

Opel, 130'a kadar aktarma farkından dolayı dişini gösterir ve affetmez bence. Daha üst hızlarda Stepway hacim farkından dolayı ağırlığını koymaya başlar. (o da kullanıcı iyiyse)  :-*

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

REC link' Alıntı:
Opel, 120'ye kadar aktarma farkından dolayı dişini gösterir ve affetmez bence. Daha üst hızlarda Stepway hacim farkından dolayı ağırlığını koymaya başlar. (o da kullanıcı iyiyse)  :-*

Utanmadan 120 ye kadar abini geride bırakacan yani he mi?

veysel 44

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

merak ettim çünkü, bendeki Stepway ile Astra 1.3 kapışsa ne olur diye, Stepway Captur un gariban verisyonu ama motorlar aynı  011zaa

Stepway düzde Astrayı yer gibi ama virajlarda yerden yüksek olduğu için iş tersine dönebilir.

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

veysel 44 link' Alıntı:
Stepway düzde Astrayı yer gibi ama virajlarda yerden yüksek olduğu için iş tersine dönebilir.

Stepway in 0-100 ü 11 sn civarı olmalı, buna göre 130-140 a kadar önde olur ama sonra Astra geçer sanırım çünkü bu hızlardan sonra kötü aerodinamisi aracı zorlamaya başlıyor.

veysel 44

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

REC link' Alıntı:
ևok geçmiş olsun abi.

Kavuklar'ın en sevdiğim yönü garantide hiç sorun çıkarmıyor. Geçen gün ben de gittim, cam çıtalarımın bazılarının deforme olduğunu söyledim, kendileri de gördüler, beni hiç yormadılar, fotoğraf çekip parça siparişi verdiler. Hemen geldi ve değiştirdiler :)

Sağolasın kardeş, evet garantide hemen hemen hiç sorun çıkartmıyorlar. Bu arada seninde yeni cam çıtaların hayırlı olsun.Bir de ilk garanti  3 yıl olaymış tadından yenmezdi.

veysel 44

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Stepway in 0-100 ü 11 sn civarı olmalı, buna göre 130-140 a kadar önde olur ama sonra Astra geçer sanırım çünkü bu hızlardan sonra kötü aerodinamisi aracı zorlamaya başlıyor.
Astra nın farkıda 130-140 tan sonra başlıyor yolda başka bi güven veriyor.

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

veysel 44 link' Alıntı:
Astra nın farkıda 130-140 tan sonra başlıyor yolda başka bi güven veriyor.

Kesinlikle; aracın sürüş kalitesi 130-140 civarı iyice artıyor gibi.

albertxx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Stepway geçer ama belli hıza kadar.İlk hızlanmada 0-100 farkı açar 100-140 arası fark az kapanır sonra emin olun astra yakalar ve geçer.Özellikle 1.3'ler ilk kalkışlar hantal ama sonrasında bastınız mı gidiyor test etmiştik bunu hem anlamıyorsunuz hem güvenli birde yere daha yakın olduğu için rüzgarı daha iyi yarcağı için aerodinamiden astra diyorum.

Not: Kapışmak istiyen varsa Kocaeliden-sakaryaya kapışabiliriz veya Kocaeli-istanbul :) sakarya tarafı daha düz :D

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

albertxx link' Alıntı:
Stepway geçer ama belli hıza kadar.İlk hızlanmada 0-100 farkı açar 100-140 arası fark az kapanır sonra emin olun astra yakalar ve geçer.֖zellikle 1.3'ler ilk kalkışlar hantal ama sonrasında bastınız mı gidiyor test etmiştik bunu hem anlamıyorsunuz hem güvenli birde yere daha yakın olduğu için rüzgarı daha iyi yarcağı için aerodinamiden astra diyorum.

Not: Kapışmak istiyen varsa Kocaeliden-sakaryaya kapışabiliriz veya Kocaeli-istanbul :) sakarya tarafı daha düz :D

140 a gelince yarıştan çekilsem?  general__p

REC1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

140 a gelince yarıştan çekilsem?  general__p

Astra yumulmuyor ama Dacia'da hacim yüksek bence 140'tan sonra stepway asılsa kısmen sonuç alır. :) Daha üst sınırlarda sürtünme devreye girer ve aerodinamik üstünlüğü ve ağırlığı Astra'ya artı olarak döner.

O da olmadı Stepway, abisini çağırır  005hihih