Renkli Ekran Yapimi

astra_metin

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Abi bak durmadik calistik iste. O gunler de plandigim her seyi yapmaya calisiyorum insallah tamamlayacam birac eksik kaldi. Interface i takinca bir seye benziyor bu renkli ekran. Ugraslarimin sonuna geldim, ufak tefek isler kaldi. Geri vites kamerasi ve bilgisayar on numara oluyor. Bence cd70 te taktiysan valla interface isine gir bence.

Bu arada arabayi satarsam kesin opelim.net ten birine vericem ha.

Son düzenleme:

astra_metin

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
renkli ekran yapmak basit
teybin kumandalarınıda bütün tuşlarını kullanmak istiyorsan cdc40 veya üstü alman gerekecek.vectra c'lerde hangi tip teyp var bilmiyorum.
tv izleme içinde gid alman gerekecek.

şükrü bey renkli ekran 300 avro demişsin;sitede 350 avroya satıyorlar farkı varmıdır sizce veya bun renkli ekranlar tek tipmidir ?

Astra icin iki tip var BN kodlu ve KS kodlu BN ler en son versiyon. Fiyatlat o kadar ebayde 300 - 350 arasi kodsuz yani divorced lar. Ama bunun altina bir fiyata aldigin kesin kodludur ben simdiden uyarayim.

hasansenol

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Corsa D için bu ekanlardan monte etmek mumkunmu ben 1 yıldır bulamıyorum bu ekrandan. CD30 mp3 var aracın üzerinde. Benım derdım ekran renklı olsun teyp track bilgilerini tarih derece vs göstersin yeterr.

astra_metin

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Corsa D için bu ekanlardan monte etmek mumkunmu ben 1 yıldır bulamıyorum bu ekrandan. CD30 mp3 var aracın üzerinde. Benım derdım ekran renklı olsun teyp track bilgilerini tarih derece vs göstersin yeterr.

Corsa D için ben bilemiyorum varmı ama zor tahminim bu aralar ben yurt dışı işini bıraktım. Kendim elden alamıyorum yaklaşık 6 aydır. <u yüzden piyasayı bilemiyrum.

Bulgaristan ve Romanya yı deneyebilirsin. Almanya da akraban varsa onlara denetebilirsin. Ebay olabilir. Ebayden tanıdığım yok maalesef. Ben hiç ebayden pahalı bir şey almadım. Alırsan da Paypal kullan, yoksa sakata gelirsin mazallah.

ozgurfree

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aaa

Son düzenleme:

astra_metin

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yok abi daha once gormedim ben hic ama guzelmis, resim olursa on numara olur.