resimli muzık tesısat baglantısı ıcın bagaja anfıye elektrık cekme

jaws35

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
güzel ve açıklayıcı olmuş

jAcKaLeMiR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
teşekkürler çok işime yaradı :)

jedi_bayoz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
TS-G1055 Nominal 20W Max 80W
TS-A6977 Nominal 60W Max 220W
2 çift hoparlörüm var bunları Car 400 e bağlamak istiyorum. Anfiye ihtiyaç duyarmıyım.(malum çocuklar küçük olunca ses açma olayı kısıtlı)
Az çok ne olacağını biliyorum ama tecrübe edinen arkadaş varsa öğrenmek isterim.
http://www.hepsiburada.com/jameson-...ils.aspx?categoryid=26050&productid=otm252227
basit bir anfi işimi görürmü.

Son düzenleme:

jAcKaLeMiR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar benimde bir sorum olacak, anfiyi aküye bağladığımızda araç kapalıyken de anfi çalışırmı bir bilginiz varmı? bir de JVC CS-V6935 ( 15x23 cm / 290 watt peak / 40 watt rms / 3 yollu ) bunu 4 kanallı edison 5314 anfime bağlayabilirmiyim?

jedi_bayoz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar benimde bir sorum olacak, anfiyi aküye bağladığımızda araç kapalıyken de anfi çalışırmı bir bilginiz varmı? bir de JVC CS-V6935 ( 15x23 cm / 290 watt peak / 40 watt rms / 3 yollu ) bunu 4 kanallı edison 5314 anfime bağlayabilirmiyim?

bu arada jedi_bayoz dediğin anfiyi bu aralar çok duyuyorum herkesin dilinde :) fiyat uygun diye sanırım
Aküden direk aldığın için çalışır.
Anfi aslında marka olarakta fena değil alacağım zaten de hani kullanan varsa fikrini almak için sormuştum. Yoksa daha profesyonel bir sistemi yolcular varken dinleyemedikten sonra masraf yapmaya gerek yok. :D

tonyukuk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Abicim birde bu arka koltuklarin başliklarin arkasinda boş alan var oraya hoparlör yerleştirmissin onu nasil yaptin ayrica orayi komplemi kestin kesti isen bagajdan bakilinca kötü bir görüntü oluşmadimi açiklarsan sevinirim...

gentleman_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Abicim birde bu arka koltuklarin başliklarin arkasinda boş alan var oraya hoparlör yerleştirmissin onu nasil yaptin ayrica orayi komplemi kestin kesti isen bagajdan bakilinca kötü bir görüntü oluşmadimi açiklarsan sevinirim...

orayı ,pandizotu elektrıklı kıl testere ıle tornacıya kestırdım sekıl vermesı zor oluyor ısın ehlı bırıne yaptırmazsan cok kotu goruntu olusur. birde o panzızot komple kesılmez aracda sase olarak duruyor hepsının kesılmesı cıddı sorunlara yol acar .ben olusan kotu goruntuyu dosemecıden aldıgım kadıfe bezle kapatmıstım

not:bu arac eskı aracımdı