rms hakkında:)

omeraga82

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar bende jbl 1004 amfi var ve buna 1 takım mid ve jbl 1000 lik bas bağlı amfi basa köprüde 325 rms veriyo takasla kicker cvx12 alcam oda 750 rms amfi yetersiz olduğundan seste bi fark olurmu yoksa değişen bişey olmazmı

Vectrali

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ooooo abi cvx yakışır. ama yüklenince anfiyi acayip ısıtır.. bide kesmeler yapar tadını alamassın yani. ben kicker anfime kicker l7 bağladım (kare) oda 750 rms ve benim amfide köprüde yani 2 ohm da seninkine yakın bir değer veriyor. acayip ısındı ama beni mahcup etmedi arkadaşlara :D tavsiyem mono anfi ile beslicem diyosan takasa gir...

omeraga82

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
mono amfi düşük ihtimal:) ben seste değişme olurmu onu merak ediyorum tam besleyemedikten sonra bi anlamı olmaz deniliyorda sende ses değiştimi önceki basla l7yi bağlayınca bariz fark olduysa fazla yüklenmeyiz:))

Vectrali

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
olmazmı abi arabanın oynamayan yeri kalmadı bide ramazandı acayip midem bulandı sarsıntıdan :D

goldbergbrk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
jbl 4 ohm köprüye izin veriyor malum wooferı alırken 4 ohm köprü yapacaksınız ozman sorun çıkmas ampli ısınır zorlanır besmelezde wooferı ama yinede çalar

okican

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Tonlama biraz değişir.Ama bence o bası o amfiyle besleyeceksen boşa masraf olur.

omeraga82

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
jbl basın ustune 100 tl vercem biraz böle gıder daha sonra bişiler düşünürüz kötu bi bas diil çunku 2 sene göturur beni:)

goldbergbrk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tamir wardır jblin üstüne 100tl cvx verilcek felan zor alırken dikkat et