Rölantiden devirlenirken silkeleme problemi

Onur saykun

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Geçen hafta aracıma parçalarını kendim alıp bakımını yaptırdım 3 filtre 4 buji motor yağı bakım dan sonra genelde 1den 2 geçtiğinde 2000 devirde silkeleme yapıyor diğer viteslerde yok gibi bugün birşey daha farkettim klima açıkken daha fazla yapıyor kapatınca çok az yapıyor 200 km kullandım yakıt normal bakım yaptırdığım ustaya yazdım debriyaj da sıkıntı olabilir dedi araç 37 bin de

0M42

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.benzersiztasarim.com
Aracınızı önce bilgisayara bağlatıp hata kodu ne veriyor onu öğrenmelisiniz.Çünkü yeni nesil motorlar çok fazla elektronik sensörler içermekte ve yaşadığınız soruna neden olabilecek bir çok sensör/kısım bulunmakta.

06corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Geçen hafta aracıma parçalarını kendim alıp bakımını yaptırdım 3 filtre 4 buji motor yağı bakım dan sonra genelde 1den 2 geçtiğinde 2000 devirde silkeleme yapıyor diğer viteslerde yok gibi bugün birşey daha farkettim klima açıkken daha fazla yapıyor kapatınca çok az yapıyor 200 km kullandım yakıt normal bakım yaptırdığım ustaya yazdım debriyaj da sıkıntı olabilir dedi araç 37 bin de

Arkadaş doğru söylemiş. Ayrıca enjektör temizleyicisi kullanmadiysaniz alıp kullanın enjektörler de tıkanmış olabilir